Sancıları Başladı!

Sancıları Başladı!
02 Nisan 2019

Baba olmak için gün sayan Tolgahan Sayışman, eşi Almeda Abazi'nin doğum sancılarının başladığını söyledi! Bebeğin her an gelebileceğini belirten ünlü oyuncu, eşinin gebeliği ile ilgili merak edilenleri de yanıtladı.

Baba olmak için gün sayan Tolgahan Sayışman, eşi Almeda Abazi’nin doğum sancılarının başladığını açıkladı!

Almeda Abazi’nin Doğum Sancıları Başladı!

Model olarak başladığı kariyerine oyunculuk yaparak devam eden Tolgahan Sayışman, 2017 yılında Arnavut model Almeda Abazi ile nikâh masasına oturmuştu. Los Angeles’ta dünya evine giren çift, geçtiğimiz Ekim ayında ailelerinin genişleyeceğini açıklamıştı. Önceki gün bir alışveriş merkezinde yalnız görüntülenen Sayışman, eşinin doğum sancılarının başladığını ve bebeklerine kavuşmaya çok az bir zaman kaldığını söyledi!

Sancıları Başladı!

Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Tolgahan Sayışman, eşinin hamileliği ile ilgili soruları da yanıtladı. Doğumun başlamasına çok az bir zaman kaldığını belirten Sayışman ‘Çocuğumuzu bekliyoruz. Sürecin sonuna yaklaştık. Almeda’nın doğum sancıları başladı. Önümüzdeki haftadan sonra tetikteyiz. Eşimin hamilelik dönemi benim için keyifli geçti diyebilirim.’ şeklinde açıklama yaptı.

‘Almeda İçin En Keyiflisi Aşermekti’

Asıl zorluğu eşinin yaşadığını söyleyen Tolgahan Sayışman, ‘Ama korktuğumuz kadar zor bir gebelik süreci geçirmedi. Çocuk iyice büyüdü.  Almeda için hamileliğin en keyifli kısmı kesinlikle aşermekti.’ dedi.

Sancıları Başladı!

‘Sosyal Medya Hesabı İçin Geç Kaldık’

Son günlerde bebekleri doğmadan sosyal medya hesabı açtıkları için sıkça eleştirilen Fahriye – Burak Özçivit çifti hatırlatılınca, hesap açmak için geç kaldıklarını belirten Tolgahan Sayışman; ‘Oğlumuza sosyal medya hesabı açmak başta aklımıza gelmedi. Daha sonra Almeda baktı, bizim çocuğun adına sahte hesaplar çoktan açılmış. Geç kaldık.’ dedi.

Sancıları Başladı!

Tolgahan Sayışman'ın Bebeğinin İsmi Efehan Olacak

İsim konusunda çok gel- git yaşayan çift, aile arasında bir oylama yaparak sorunu çözmüştü. Oylama sonucunda en fazla istenilen isim ‘Efehan’ çıkınca, ünlü çift bu isimde karar kılmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.