• gebe.com
  • /
  • Efehan’ı Kucağına Alan Almeda Abazi’den İlk Açıklama: ‘Tolgahan’ı Doğurdum Sandım’

Efehan’ı Kucağına Alan Almeda Abazi’den İlk Açıklama: ‘Tolgahan’ı Doğurdum Sandım’

Dört gün önce baba olan Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Abazi, hastane çıkışında görüntülendi. Bebekleri Efehan ve doğumla ilgili açıklama yapan çift, Efehan'ın babasına benzediğini söyledi.

Tolgahan Sayışman’ın model eşi Almeda Abazi geçtiğimiz hafta oğlu Efehan’ı kucağına almıştı. Hastane çıkışında görüntülenen çift, çocuklarıyla ilgili ilk açıklamayı yaptı.

Almeda Abazi Doğum ile İlgili İlk Açıklamayı Yaptı

Oyuncu Tolgahan Sayışman ile model eşi Almeda Abazi, 2017 yılında sadece arkadaşlarının katıldığı sade bir törenle dünya evine girmişti. Los Angeles’ta hayatını birleştiren çift, geçtiğimiz hafta evliliklerini bir bebekle taçlandırmıştı. Altunizade’deki özel bir hastanede, normal doğum ile bebeğini dünyaya getiren Almeda Abazi, bebeği ve doğumu ile ilgili ilk açıklamayı hastane çıkışında yaptı.

‘Tolgahan’ı Doğurdum Sandım’

Dört gün önce oğlu Efehan’ı dünyaya getiren Almeda Abazi, taburcu oldu. Hastane çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü model, ‘Bebek kime benziyor?’ sorusuna, ‘İlk gördüğümde Tolgahan’ı doğurdum sandım. Sanki kucağıma küçük Tolgahan’ı aldım. Ziyaretimize gelen yakınlarımız da aynı şeyi söyledi. Kan grupları da aynı.’ şeklinde yanıt verdi.

‘Kadınlara Saygım Bir Kez Daha Arttı’

Hastaneden taburcu olmadan önce oğlunu sünnet ettirdiklerini belirten Tolgahan Sayışman, ‘Zor bir doğumdu. Çok şükür ikisi de iyi. Müthiş bir tecrübe oldu bizim için. Daha önce bir film sahnesinde bu rolü oynamıştım ama tabii ki filmdeki gibi değildi.’ şeklinde açıklama yaptı.

İki Ay Hemşire Desteği Alacaklar

İlk kez ebeveyn olma heyecanı yaşayan çift, acemilik sürecini atlatana kadar hemşire desteği alacak. Daha sonra bebeği ile sadece kendisinin ilgileneceğini belirten Almeda Abazi, ‘Çok mutluyum, sanki bulutların üzerindeyim.’ dedi. Heyecandan sesi titreyen Abazi, bebeğine Efehan ismini vermişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol