• gebe.com
  • /
  • Burak Bebek İçin Dudak Uçuklatan Araba!

Burak Bebek İçin Dudak Uçuklatan Araba!

Erbakan Malkoç, Alişan'ın oğlu Burak için tam 25 bin TL'lik bebek arabası tasarladı!

Bebeğine kavuşmak için gün sayan Alişan’a, bir hediye de dünyaca ünlü otomobil tasarımcısı Erbakan Malkoç’tan geldi. Burak bebek için 4 ayda hazırladığı arabayı Buse-Alişan Tektaş çiftine hediye eden Malkoç, aracın üretiminde en kaliteli parçaları kullandığını ifade etti.

Alişan’ın Oğluna Dudak Uçuklatan Bebek Arabası!

Geçtiğimiz Mayıs ayında, oldukça görkemli bir törenle evlenen Buse – Alişan Tektaş çifti, heyecanla ilk bebeklerine kavuşacağı günü bekliyor. Doğum vakti yaklaştıkça ünlü dostlarından pahalı hediyeler alan çifte, son olarak Erbakan Malkoç’tan bir jest geldi! Dünyaca ünlü otomobil tasarımcısı Erbakan Malkoç, çiftin dünyaya gelecek olan bebeği için bir bebek arabası tasarladı. Toplamda 25 bin TL’ye mal olan araç için bir kuruş bile almayan Erbakan Malkoç, aracın tasarımı için 4 ay çalıştı.

Tekerlekleri Karbon Fiber Kaplama

İlk kez bebek arabası tasarladığını söyleyen Erbakan Malkoç, ‘Dünya standartlarında bir araç tasarladım. Tekerlekleri karbon fiber kaplama. Yürüyüş esnasında tekerlekler ufacık bir çukura bile girse, süspansiyonlar devreye giriyor ve sarsılma olmuyor.’ dedi.

'Erbakan Amcadan Burak'a Özel Tasarım'

Maliyeti oldukça yüksek olan bebek arabasında, en lüks araçlarda bulunan deri kaplama kullanıldığı öğrenildi. Bu sürpriz karşısında oldukça mutlu olan Alişan, ‘Erbakan Malkoç’un eline sağlık. İnşallah çocuğumuzu bu araçla gezdireceğiz.’ dedi. Bebek arabasının üzerindeki ‘Erbakan amcadan Burak’a özel tasarım’ yazısı dikkat çekti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol