Banu Ilıcalı'dan İlk Hamilelik Pozu

Banu Ilıcalı'dan İlk Hamilelik Pozu
10 Haziran 2020

Acun Ilıcalı'nın büyük kızı Banu, gebeliğinin son haftalarına girdi...

Televizyon dünyasının sevilen ismi Acun Ilıcalı dede olmaya hazırlanıyor. Gebeliğinin 8,5 ayını geride bırakan Banu, doğumdan önce ilk kez görüntülendi.

Banu Ilıcalı Hamile!

Televizyoncu Acun Ilıcalı’nın büyük kızı Banu, üniversitede tanıştığı Efe Ceyhun ile 3 yıl önce hayatını birleştirmişti. Oldukça görkemli bir törenle evlenen çiftin düğününe, Nusret’ten Fatih Terim’e, Murat Boz’dan Burcu Esmersoy’a kadar çok sayıda ünlü isim katılmıştı. Evliliklerini gözlerden uzakta sürdüren çift, şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor. Hamileliğinin 8,5 ayını geride bırakan Banu’nun, Temmuz ayında doğum yapması bekleniyor.

Banu Ilıcalı'nın İlk Hamilelik Pozu

Özel hayatını gizli yaşamayı seven, sosyal medya hesabına dahi yalnızca tanıdıklarını ekleyen Banu Ilıcalı, gebeliğini de gözlerden uzak bir şekilde yaşıyor. Babasının popülerliğinin aksine kameralardan uzak ve mütevazi bir yaşam süren Banu’nun, ilk hamilelik pozu arkadaşı vasıtasıyla ortaya çıktı. Arkadaşının kendi sosyal medya hesabından birlikte çekindikleri fotoğrafı paylaşmasıyla ortaya çıkan poz, kısa sürede hızla yayıldı.

Banu Ilıcalı'dan İlk Hamilelik Pozu
Acun Ilıcalı’nın Seda Başbuğ ile yaptığı evliliğinden dünyaya gelen Banu Ilıcalı’nın bebeğinin cinsiyeti de öğrenildi. İddialara göre ünlü çiftin bir kızı olacak.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah