Annesinin Evini Hediye Yağmuruna Tuttular

Annesinin Evini Hediye Yağmuruna Tuttular
11 Haziran 2020

5 aylık hamile olan Sinem Kobal, sevenlerinden yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda hamile olduğu öğrenilen Sinem Kobal, hayranlarından yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Oyuncunun adresine ulaşamayanlar, annesi Nuray Kobal’ın evini hediye yağmuruna tutuyor.

5 Aylık Hamile Olan Sinem Kobal'ı Hediye Yağmuruna Tuttular!

Sinem Kobal ile 4 yıl önce Cunda Adası’nda evlenen Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz ay baba olacağı iddialarını doğrulamıştı. ‘Haberler doğru, bir bebeğimiz olacak. Allah sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin.’ cümleleriyle müjdeyi veren oyuncu, eşinin gayet sağlıklı bir hamilelik yaşadığını söylemişti. Bu açıklamanın ardından çiftin hayranları, Sinem Kobal’ı hediye yağmuruna tutmuştu. Ünlü oyuncunun adresine ulaşamayanlar ise annesi Nuray Kobal’ın evine hediye göndermeye başladı. Torununa gelen hediyeleri sosyal medya hesabından yayınlayan Nuray Kobal, hediye gönderenlere tek tek teşekkür etti. Ünlü çiftin, gelen hediyeleri hiç kullanmadan yardıma ihtiyaç duyan ailelere ulaştıracağı öğrenildi.

Kızı Olacak

Hamileliğini gözlerden uzak yaşayan Sinem Kobal’ın bebeğinin cinsiyeti de belli oldu. Buna göre, ünlü çiftin bir kızları olacak. Sonbaharda kızlarını kucaklarına alması planlanan çiftin, isim konusunda birkaç alternatifleri olduğu ancak henüz karar vermedikleri öğrenildi.

Annesinin Evini Hediye Yağmuruna Tuttular

Yogayı İhmal Etmiyor

32 yaşında annelik duygusunu tatmaya hazırlanan Sinem Kobal, hamileliğini pandemi nedeniyle evinde geçiriyor. Bu süreçte özel hoca eşliğinde online yoga eğitimlerine başlayan güzel oyuncu, ünlü bir bebek hemşiresinden de bebek bakımı dersleri almaya başladı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.