İpek Tanrıyar'dan İlk Fotoğraf Geldi!

İpek Tanrıyar'dan İlk Fotoğraf Geldi!
05 Şubat 2020

20 haftalık hamile olan İpek Tanrıyar'dan ilk hamile pozu geldi!

İpek Tanrıyar, hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Gebeliğini kameralardan uzak geçiren oyuncu, önceki gün sosyal medya hesabından ilk karnın burnunda fotoğrafını yayınladı!

İpek Tanrıyar'dan İlk Fotoğraf Geldi!

Ekranların sevilen ismi İpek Tanrıyar, Nisan ayında Murat Evler ile hayatını birleştirmişti. Kısa bir süre sonra ise çiftin bebek beklediği iddia edilmişti. İddialar karşısında sessizliğini koruyan oyuncu, daha sonra telefonla bağlandığı bir magazin programında hamile olduğunu doğrulamıştı. Hamileliğinin plansız geliştiğini belirten İpek Tanrıyar, önceki gün sosyal medya hesabından ilk hamile pozunu yayınladı.

İpek Tanrıyar'dan İlk Fotoğraf Geldi!

‘Kendime Sehpa Yaptım’

Hamileliğini açıkladıktan sonra ortalıkta görünmeyen ve kameralardan uzak durmaya çalışan İpek Tanrıyar, önceki gün ilk hamile pozunu yayınladı. ‘Kendime sehpa yaptım’ notu ile paylaştığı fotoğrafa çok sayıda beğeni alan oyuncu, hamileliğinin 20. haftasını geride bırakmak üzere.

İpek Tanrıyar'dan İlk Fotoğraf Geldi!

İpek Tanrıyar Kimdir?

1980 doğumlu olan İpek Tanrıyar, Trakya Üniversitesi’nde Turizm eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra Milano’da bir süre mankenlik yapan Tanrıyar, 2000 yılında ilk dizisi olan Karate Can’da Melis karakterine hayat verdi. Sonrasında Bir Tatlı Huzur, Sıla ve Karaoğlan gibi yapımlarda görev alan oyuncu, geçtiğimiz Nisan ayında Murat Evler ile nikâh masasına oturdu. Ünlü çift, şimdiler doğacak olan bebeklerinin heyecanını yaşıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl