10 Günde 5 Kilo Aldı!

10 Günde 5 Kilo Aldı!
23 Kasım 2018

Hamileliğinin 4. ayını geride bırakan Fahriye Evcen'in iştahı anne yemeklerini görünce arttı! Akşam Life'da yer alan habere göre ünlü oyuncu 10 günde tam 5 kilo aldı.

Hamile olduğunu geçtiğimiz ay açıklayan Fahriye Evcen, bir süreliğine Almanya’ya ailesinin yanına gitti. Anne yemekleriyle iştahı artan güzel oyuncunun kısa zamanda 5 kilo aldığı öğrenildi.

10 Günde 5 Kilo Aldı

Başarılı oyuncu Fahriye Evcen, hamile olduğunu geçtiğimiz ay açıklamıştı. Arnavutköy’deki bir mekândan çıkarken gazetecilerle karşılaşan ve o esnada hamile olduğu iddialarını doğrulayan oyuncu, bir süreliğine Almanya’ya gitti. Düsseldorf’da yaşayan anne ve babasını ziyaret eden Fahriye Evcen’in anne yemekleriyle iştahı iyice arttı! Akşam Life’da yer alan habere göre, yaklaşık 10 gün önce Almanya’ya giden Fahriye Evcen, bu süre içinde tam 5 kilo aldı.

10 Günde 5 Kilo Aldı!

Bebeklerinin Cinsiyeti Belli Olmuştu

Son doktor muayenesinde bebeğinin cinsiyeti belli olan Fahriye Evcen, oğlu olacağını öğrenmişti. Bebeğinin ismi konusunda kararsızlık yaşayan ünlü oyuncunun, doğumu Nisan ayında yapması planlanıyor.

Hamileliğinde Radikal Kararlar Almaya Devam Ediyor!

Gebeliğinin 4. ayını geride bırakmaya hazırlanan Fahriye Evcen, hamileliğini biraz ağır geçiriyor. İlk aylarında aşırı mide bulantısı yaşayan ve kokulara karşı fazlasıyla hassaslaşan oyuncu, eşinin parfüm kullanmasını yasaklamıştı. Evde çalışanlar dahil kimsenin kolonya kullanmasını istemeyen Fahriye Evcen, son olarak cep telefonu ile konuşma süresini kısalttı. Bebeğinin radyasyondan etkilenmesini istemeyen Fahriye Evcen, yanında radyasyon engelleyici bir cihaz taşıyor.

10 Günde 5 Kilo Aldı!

Düsseldorf’dan Ev Alacaklar

Baba olmaya hazırlanan Burak Özçivit, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada doğumun Türkiye’de olacağını söylemişti.  Ünlü aktör, doğumdan sonra eşinin ailesine daha yakın olabilmesi için Düsseldorf’tan bir ev bakmaya başladı. 7 odalı bir villayı gözüne kestirdiği söylenen Burak Özçivit’in, ev için epey bonkör davrandığı söyleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.