• gebe.com
  • /
  • Zahide Yetiş Müjdeyi Verdi!

Zahide Yetiş Müjdeyi Verdi!

Zahide Yetiş Müjdeyi Verdi!

Yaklaşık 2,5 ay önce doğum yapan Zahide Yetiş müjdeyi verdi! Ünlü sunucu sosyal medya hesabından 15 gün sonra ekranlara döneceğini açıkladı!

Zahide Yetiş Müjdeyi Verdi!

Ünlü sunucu Zahide Yetiş, geçtiğimiz Ocak ayında sunuculuk yaptığı programda hamile olduğunu açıklamış, tüm sevenlerini mutluluğa boğmuştu. Sağlıklı bir hamilelik sürecinden sonra yaklaşık 2,5 ay önce bebeğini kucağına alan Zahide Yetiş, bir erkek bebek annesi olmuştu. Aras ismini verdiği oğluyla doğumdan itibaren Çeşme’de vakit geçiren ünlü sunucu, ekranlara dönüp dönmeyeceği konusunda herhangi bir açıklama yapmamıştı. Yeni sezonda televizyon programına devam edip etmeyeceği merak edilirken, Zahide Yetiş’ten güzel bir haber geldi. Ünlü sunucu sosyal medya hesabından 15 gün sonra programına yeniden başlayacağını duyurdu.

Zahide Yetiş Oğlu Aras'ın İlk Fotoğrafını Paylaştı

Uzun süredir Zahide Yetiş’le adlı programın sunuculuğunu üstlenen ekranların sevilen ismi Zahide Yetiş, önceki hafta oğlunun iki aylık olması üzerine ilk defa minik Aras’ın fotoğrafını paylaşmıştı. Nazardan korktuğu için oğlunun yüzünü göstermeyen sunucu, uzun süren tüp bebek denemelerinin ardından hamile kalmıştı.

Kısa Sürede Eski Formuna Kavuştu

Doğumdan hemen sonra ailesiyle birlikte Çeşme’ye giden Zahide Yetiş, sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isimlerden biri. Gün içinde pek çok kez paylaşım yapan ünlü sunucunun, paylaştığı fotoğraflarda eski formuna kavuştuğu görüldü. 38 yaşında anne olan Zahide Yetiş, şimdi kısa bir aradan sonra tekrar ekranlara dönecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.