Aras Bebek 2 Aylık Oldu!

Aras Bebek 2 Aylık Oldu!
27 Ağustos 2018

Zahide Yetiş'in oğlu Aras, 2 aylık oldu! Ünlü sunucu, anneliğinin 2. ayını sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile kutladı.

Ekranların sevilen ismi Zahide Yetiş, doğum yapalı 2 ay oldu. Ünlü sunucu, anne oluşunun ikinci ayını, sosyal medya hesabından paylaştığı aşağıdaki fotoğrafla kutladı.

Zahide Yetiş Anneliğinin İkinci Ayını Kutladı

2014 yılında, Fransa’nın başkenti Paris’te, iş adamı sevgilisi Cem Arısoy ile mutlu bir evliliğe imza atan Zahide Yetiş, hamile olduğunu sunuculuk yaptığı programda açıklamış, milyonlarca insanı sevince boğmuştu. Sağlıklı bir hamilelik sürecinden sonra Haziran ayının son günlerinde bebeğine kavuşan ünlü sunucu, bir erkek bebek annesi olmuştu. Oğluna Aras ismini veren Zahide Yetiş, anne oluşunun ikinci ayını sosyal medya hesabından aşağıdaki fotoğraf ile kutladı. Doğumundan itibaren nazardan korktuğu için oğlunun yüzünü gizleyen ünlü sunucu, şu sıralar ailesiyle birlikte Çeşme’de tatil yapıyor.

Aras Bebek 2 Aylık Oldu!

Tüp Bebek Yöntemi ile Anne Oldu

Doğal yollarla hamile kalamayan Zahide Yetiş, uzun bir süre tüp bebek tedavisi gördü. Tedavisi başarılı olan ve minik oğlu Aras’a kavuşan sunucu, binlerce kadına da umut ışığı oldu. Hamile olduğunu canlı yayında açıklayan Zahide Yetiş, müjdeli haberi şu cümlelerle vermişti; ‘ Şimdiye kadar hep sizlerden dua aldım. Dualarınızla her sabah programda birlikte olduk. Şimdi de sizinle en özel anımı paylaşacağım, ben hamileyim!’

Aras Bebek 2 Aylık Oldu!

Kısa Sürede Eski Formuna Kavuştu

Yaklaşık 2 ay önce doğum yapan Zahide Yetiş, kısa süre içinde eski formuna kavuştu. Şu sıralar ailesiyle birlikte Çeşme’de tatil yapan ünlü sunucunun, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarda hızla toparlandığı gözlendi. 38 yaşında anne olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü sunucunun, sezon başladığında ekranlara döneceği öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayın.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.