Yeni Doğum Yapan Banu Parlak Hayranlarını Kızdırdı!

Yeni Doğum Yapan Banu Parlak Hayranlarını Kızdırdı!
16 Kasım 2018

Geçtiğimiz haftalarda doğum yapan Banu Parlak, hayranlarını biraz kızdırdı!

İnternetin fenomen ismi Banu Parlak Ekim ayının sonlarında doğum yapmıştı. Bebeği ile olan fotoğraflarını bol bol İnstagram sayfasından paylaşmayı ihmâl etmeyen ünlü isim, hayranlarını biraz kızdırdı!

Banu Parlak Geçtiğimiz Haftalarda Bebeğine Kavuşmuştu

Arabada şarkı söylerken çektiği videoları internette paylaşan ve bir anda ünlü bir isim haline gelen Banu Parlak, hamile olduğunu bir ödül töreninde duyurmuştu. Sahnede gebe olduğunu açıklayan ve heyecanlı bekleyişin ardından geçtiğimiz günlerde bebeğini kucağına alan Banu Parlak, doğumdan sonra da sosyal medya hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Önceki gün bebeği ile dışarıda çekildiği bir fotoğrafını İnstagram hesabından paylaşan ünlü isme, çok sayıda tepki geldi. Bebeğini kırkı çıkmadan dışarıya çıkarttığı için tepki gören şarkıcı, daha sonra bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Bebeğini doktora götürdüğünü, çıkarken de birkaç kare fotoğraf çekildiği söyleyen Parlak; ‘ Ya ne çok söylendiniz. Saatlerce böyle gezdirdim sanki. Doktora geldik, çıkarken de fotoğraf çekilelim dedik, 3 dakikalık bir şey.’ şeklinde açıklama yaptı.

Yeni Doğum Yapan Banu Parlak Hayranlarını Kızdırdı!

Bebeğinin İsmini Duru Koydu

Çıkarttığı mini albümle şarkıcılık kariyerine adım atan Banu Parlak, Okan Öztürk ile 2017 yılında nikâh masasına oturmuştu. Evliliklerini bir bebekle taçlandıran ünlü çift, kızlarına ‘Duru’ ismini verdi. TDK’ya göre Duru; bulanıklığı olmayan, temiz anlamına geliyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.