• gebe.com
  • /
  • Yalnız Değiliz! Hamileyken Aldıkları Kilo ile Herkesi Şaşırtan 6 Ünlü Anne

Yalnız Değiliz! Hamileyken Aldıkları Kilo ile Herkesi Şaşırtan 6 Ünlü Anne

Her zaman fit görmeye alıştığımız ünlülerin hamileliklerinde aldığı kiloları öğrendiğinizde, kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz!

Yalnız Değiliz! Hamileyken Aldıkları Kilo ile Herkesi Şaşırtan 6 Ünlü Anne
Ünlülerin hayatı her zaman merak edilir. Ailesi, yaşadığı ev, günlük hayatı... Buna, her daim incecik görmeye alıştığımız ünlülerin hamileliklerinde aldığı kilolar da dahil! Hamileliği boyunca neredeyse kilo almayanı da var, aldığı kiloya yok artık diyeceğimiz de... Peki, hamileliğinde fazla kilo alan ünlüler kimler dersiniz? Cevabı içeriğimizde!  

Ünlülerin Hamileliklerinde Aldığı Kilolar

 

Demet Akalın

  ünlülerin hamileliklerinde aldığı kilolar   Türkiye'nin en çok konuşulan pop şarkıcısı Demet Akalın, kızı Hira'ya hamileyken 34 kilo aldı. Hamileliğinin son günlerinde dahi sahneye çıkması nedeniyle sıkça eleştirilen Demet Akalın, doğuma 3 ay kala bir yaşam koçu ile anlaşarak kilosunu kontrol altına almaya çalıştı. Doğumdan sonra da sağlıklı beslenme ve egzersiz sayesinde, kısa süre içinde aldığı tüm kilolardan kurtuldu.  

Esra Erol

  ünlülerin hamileliklerinde aldığı kilolar   Evlendirme programları ile hayatımıza giren iki çocuk annesi Esra Erol, ilk hamileliğinde 23 kilo aldı. Ancak ünlü sunucu, doğumdan sonraki yoğun çalışma temposu sayesinde aldığı kilolardan hızla kurtulduğunu dile getiriyor. Tabii ki bu dönemde pilatese zaman ayırdığını ve sağlıklı beslendiğini de açıklamalarına ekliyor.  

Ece Erken

  ünlülerin hamileliklerinde aldığı kilolar   Her zaman çıtı pıtı görmeye alışık olduğumuz Ece Erken, oğlu Eymen'e hamileliğinde tam 35 kilo aldı. 6 ay gibi kısa bir sürede ise eski kilosuna kavuştu. Bunun sırrının ise bol bol emzirmek olduğunu söylemişti.  

Pınar Altuğ Atacan

  ünlülerin hamileliklerinde aldığı kilolar   Yağmur Atacan ile evli olan Pınar Altuğ Atacan, kızı Su'ya hamileliğinde 15 kilo almıştı. Normal doğum yöntemiyle kızını dünyaya getiren Pınar Altuğ Atacan, doğumdan sonra yaptığı açıklamalarda doğumla birlikte aldığı kiloların yarısının gittiğini söylemişti. Kalan kilolarından ise sık sık emzirme ile kurtulduğunu söyleyen Atacan, bu dönemde elbette spor ve sağlıklı beslenmeyi de ihmâl etmedi.  

Deniz Akkaya

  ünlülerin hamileliklerinde aldığı kilolar   Kızı Ayşe'yi Amerika'da normal doğum yöntemiyle dünyaya getiren Deniz Akkaya, hamileliğinde 20 kilo aldığını açıklamıştı. Doğum sırasında aldığı kiloların yarısından kurtulan ünlü manken, kısa sürede 24 kilo vermeyi başardı. Bunda emzirmenin ve sağlıklı beslenmesinin etkisi olduğunu her zaman dile getirdi.  

Demet Şener

  ünlülerin hamileliklerinde aldığı kilolar   Eski manken Demet Şener, son hamileliğinde 23 kilo almıştı. Doğumla birlikte 10 kilonun gittiğini söyleyen Şener, kalan 13 kiloyu doğumdan sonra zamana yayarak sağlıklı bir şekilde vermeyi tercih etti. O dönemlerde verdiği röportajlarda, aldığı kiloları hiçbir zaman takıntıya dönüştürmediğini dile getiren Demet Şener, aksine kilolu haliyle kendisini daha dişi hissettiğini söylemişti.   Diğer Geberazzi haberlerimizi okumak için buraya tıklayın!
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.