'37 Saat Bekledik Seni'

'37 Saat Bekledik Seni'
06 Nisan 2020

Yavuz Bingöl’ün kızı Türkü Bingöl doğum yaptı! Önceki gün bebeğini dünyaya getiren Bingöl, mutlu haberi sosyal medya hesabından paylaştı.

Yavuz Bingöl’ün kızı Türkü Bingöl doğum yaptı! Önceki gün bebeğini dünyaya getiren Bingöl, mutlu haberi sosyal medya hesabından paylaştı.

Türkü Bingöl Doğum Yaptı

Ünlü türkücü Yavuz Bingöl’ün Gülsenem Kurt’la olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Türkü Bingöl, iş insanı Mert Yüncü ile mutlu bir yuva kurmuştu. 2018 yılında evlenen çift, ailelerini önceki gün bir bebekle taçlandırdı. Güzel haberi sosyal medyadan duyuran Türkü Bingöl, Altunizade’deki özel bir hastanede bebeğini kucağına aldı. Sağlık durumu iyi olan anne ve bebeğin bugün taburcu olacağı öğrenildi.

Oğluna Aslan İsmini Verdi

Amerika’da çocuk psikolojisi eğitimi alan ve aynı zamanda modellik yapan Türkü Bingöl’ün bir oğlu oldu. Çocuklarına Aslan ismini veren çift, doğum haberini sosyal medya hesaplarından duyurdu. İşte Türkü Bingöl’ün o açıklaması;

'37 Saat Bekledik Seni'


‘Hayatımın en mutlu günü, hislerimi anlatacak cümle dahi bulamıyorum. Doktoruma ve ebeme ne kadar teşekkür etsem az, bu zorlu geçen 37 saati bana bu güzel hediyeyle unutturduğunuz ve hep güçlü durmama yardım ettiğiniz için. Ve tabii ki eşim, 9 ay boyunca en büyük destekçim, halden anlayan ve her daim gözümün içine bakan biriciğim. Çok tatlı bir baba olacağına eminim. Hoş geldin oğluşum. Allah isteyen herkese nasip etsin.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.