Tülin Şahin'den Mide Bulantısını Yatıştıran Öneriler

Tülin Şahin'den Mide Bulantısını Yatıştıran Öneriler
19 Eylül 2019

Nisan ayında Portekizli Pedro de Noronha ile evlenen Tülin Şahin, hamile olduğunu yaz başında açıklamıştı. Birkaç ay öncesine kadar yoğun mide bulantısı şikâyeti olan ünlü model, aynı sorunu yaşayan takipçileri için bir öneride bulundu.

Gebeliğinin 7. ayını geride bırakan Tülin Şahin, hamileliğinde yaşadığı deneyimleri sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Birkaç ay öncesine kadar yoğun mide bulantısı şikâyeti olan ünlü model, aynı sorunu yaşayan takipçileri için bir öneride bulundu.

Tülin Şahin Doğum İçin Geri Sayıma Başladı

Dünyaca ünlü şef Mehmet Özer ile 12 yıllık evliliğini 2017 yılında sonlandıran Tülin Şahin, geçtiğimiz Nisan ayında Portekizli bankacı Pedro de Noronha ile yeni bir hayata yelken açmıştı. Lizbon’daki evlerinde sade bir tören ile hayatlarını birleştiren çift, evlilikten kısa bir sonra müjdeli haberi vermişti. Instagram hesabından paylaştığı emzik fotoğrafı ile hamile olduğunu açıklayan Tülin Şahin, gebeliğinin 7. ayını geride bırakmak üzere. Doğum için geri sayıma başlayan Şahin, bebeğinin hazırlıklarını da çoktan bitirdi.

Tülin Şahin'den Mide Bulantısını Yatıştıran Öneriler

Mide Bulantısını Yatıştıran Önerilerde Bulundu

Cindy Crowford’a olan benzerliği ile tanınan Tülin Şahin, birkaç ay öncesine kadar yoğun mide bulantısı şikâyeti yaşıyordu. Bu dönemde uyguladığı yöntemleri takipçileri ile paylaşan Tülin Şahin, hamile takipçilerine bir öneride bulundu. Koluna lavanta, zencefil ve nane yağı sürüp koklayarak bulantısını yatıştırdığını belirten Şahin, ayrıca yüzmenin de mide problemlerine iyi geldiğini belirtti.

Tülin Şahin'den Mide Bulantısını Yatıştıran Öneriler

Bebeğinin Cinsiyetini Açıklamıştı

İlk kez anne olmaya hazırlanan 38 yaşındaki Tülin Şahin bebeğinin cinsiyetini geçtiğimiz aylarda açıklamıştı. Bir kız bebek bekleyen ünlü model, doğumu Türkiye’de yapacak.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.