Megastar'dan Kızına Mega Yatırım!

Megastar'dan Kızına Mega Yatırım!
13 Ağustos 2018

Megastar Tarkan kızı Liya için şimdiden yatırımlara başladı! Geçen ay dünyaya gelen bebeği için ev satın alan Tarkan, ayrıca kızı için her ay düzenli olarak para aktaracağı bir banka hesabı açtı.

Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu’nun kızı Liya, geçtiğimiz ay dünyaya gelmişti. Kızı Liya’nın geleceğini şimdiden garanti altına almak isteyen Megastar, yatırımlara şimdiden başladı!

Tarkan Kızı Liya İçin Yatırımlara Şimdiden Başladı!

Megastar Tarkan, geçtiğimiz ay kızına kavuşarak ilk kez babalık duygusunu tatmıştı. 45 yaşındaki ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından ‘Kızımı Liya dünyaya geldi. Güneş gibi doğdu hayatımıza. Tarifi mümkün olmayan çok güzel duygular içindeyiz’ cümleleri ile eşi Pınar Tevetoğlu’nun doğum yaptığını duyurmuştu. Doğum için Almanya’da bulunan çift, henüz Türkiye’ye dönmedi. Ancak megastar Almanya’dayken bile kızının geleceği için yatırım yapmaya başladı. Çifte yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre Tarkan, bebeği Liya için İstanbul’dan bir ev aldı. Doğumdan önce beğendiği evi satın alan şarkıcı, kızı 18 yaşına geldiğinde evi ona devredecek. Tarkan’ın aynı zamanda kızı için bir hesap açtırdığı ve her ay o hesaba otomatik olarak para aktaracağı öğrenildi.

Megastar'dan Kızına Mega Yatırım!

Henüz Türkiye’ye Dönmediler

Pınar Tevetoğlu doğum için İstanbul ve Berlin arasında kararsız kalmış, sonunda Almanya’da doğum yapmaya karar vermişti. Moers’de bulunan Bethanien Hastanesi’nde doğum yapan Tevetoğlu, tüm ailesinin Almanya’da olması sebebiyle böyle bir karar almıştı. Yaklaşık 1 ay önce kızlarına Liya’yı kucaklarına alan çift, henüz Türkiye’ye dönmedi.

Megastar'dan Kızına Mega Yatırım!

Liya Ne Demek?

Tarkan’ın bebeğine Liya ismini vermesinden sonra Liya’nın ne anlama geldiği de merak edilir oldu. Peki, Liya ne anlama geliyor? Liya; sabırlı, sabrın en iyisi, sabrın en güzeli ve en sabırlı anlamlarını taşıyor. Kur’an-ı Kerim’de geçmeyen Liya ismi, arapça kökenlidir. Liya isminin, Hz. Yakup’un eşi Leya’dan geldiği düşünülmektedir.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.