Şükran Ovalı Sütten Kesildi!

Şükran Ovalı Sütten Kesildi!
24 Ekim 2018

Başarılı oyuncu Şükran Ovalı, kızı Mihran Ela’yı geçtiğimiz aylarda kucağına almıştı. Kızını anne sütüyle besleyen ünlü oyuncunun, Müslüm Gürses’in hayatını anlatan bir filmi izledikten sonra sütünün kesildiği iddia edildi.

Şükran Ovalı Sütten Kesildi!

Şükran Ovalı, Beşiktaş’ın ünlü futbolcusu Caner Erkin ile geçtiğimiz sene hayatını birleştirmişti.  2017 yılının Ocak ayında nikâh masasına oturan çift, İtalya’nın başkenti Roma’da dünya evine girmişti. Sade bir törenle evlenen mutlu çift, kısa bir süre sonra müjdeli haberi paylaşarak ailelerine yeni bir üyenin katılacağını açıklamıştı. Riskli bir gebelik süreci geçiren Şükran Ovalı, yaklaşık 2 ay önce kızını sağlıklı bir şekilde kucağına almıştı. Doğumdan itibaren kızını anne sütü ile besleyen Şükran Ovalı’nın, izlediği bir filmden çok etkilendiği ve sütünün kesildiği iddia edildi.

Şükran Ovalı Sütten Kesildi!

İzlediği Filmden Çok Etkilendi

Yeni filmi Müslüm’ü konuşmak için Seul’de gazeteci Ali Eyüboğlu ile bir araya gelen yapımcı Mustafa Uslu, Şükran Ovalı’nın filmi izledikten sonra sütten kesildiğini açıkladı. Filmi izletmeden önce uyarıda bulunduğunu da söyleyen Mustafa Uslu, ‘Caner Erkin ve Şükran ile ailece görüşüyoruz. Şükran filmi izlemek istediğinde ona, filmi izleyen focus grup arasında emziren kadınların sütten kesildiğini söyledim. O da ‘Benim oyuncu olduğumu unutuyorsun galiba’ diyerek itiraz etti. Hep birlikte filmi seyrettik. Ertesi gün eşim Sinem’i arayan Şükran sütten kesildiğini ve bu yüzden doktora gideceğini söyledi.’ şeklinde bir açıklama yaptı.

Şükran Ovalı Sütten Kesildi!

Diğer magazin haberlerimizi izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.