Şükran Ovalı’nın Tatlı Heyecanı Başladı!

Şükran Ovalı’nın Tatlı Heyecanı Başladı!
25 Temmuz 2018

Hamileliğinin 7. ayını geride bırakan Şükran Ovalı evde doğum yapacak!

Şükran Ovalı hamileliğinin 7. ayını geride bırakmak üzere… Bebeğine kavuşmasına sayılı günler kalan ünlü oyuncunun doğumu evde yapmayı planladığı öğrenildi.

Şükran Ovalı Evde Doğum Yapacak!

Beşiktaş’ın yıldız oyuncusu Caner Erkin ile geçtiğimiz sene nikâh masasına oturan Şükran Ovalı, evliliğini bir bebekle taçlandırmaya hazırlanıyor. Doğumuna 2 ay kalan ünlü oyuncunun daha önce evde doğum yapmayı planladığını duyurmuştuk. Çifte yakın kaynaklar da bu iddiayı doğruladı ve Şükran Ovalı’nın evde doğum yapmak için kesin kararını verdiği öğrenildi. Alaçatı’daki evlerinde doğum yapacak olan Şükran Ovalı, evin bir odasını doğum için hazırlattı. Suda doğum yapacak olan ünlü oyuncunun eşi Caner Erkin de bu kararı destekliyor.

Şükran Ovalı’nın Tatlı Heyecanı Başladı!

Şükran Ovalı’nın Bebeğinin İsmi Belli Olmuştu

Geçtiğimiz sene İtalya’nın başkenti Roma’da evlenen Caner Erkin ve Şükran Ovalı’nın kızı olacağını duyurmuştuk. Bundan kısa bir süre sonra kızlarının ismini de açıklayan mutlu çift, bebeklerine ‘Mihran’ ismini verecek. Peki mihran ne demek? Hem kız hem de erkek bebeklere verilen Mihran, Pakistan’dan geçen İndus nehrine Müslüman Müellifler tarafından verilen isimdir.

Şükran Ovalı’nın Tatlı Heyecanı Başladı!

Zeynep Demirel de Suda Doğum Yapmıştı

Fenerbahçe’nin efsane kalecisi Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel de geçtiğimiz yaz evde doğum yapmıştı. Bodrum’daki evlerinde suda doğum yapan Zeynep Demirel’in doğumunda 1 doktor ve 1 ebe hazır bulunmuştu. Kızı Yeda’yı suya girdikten 20 dakika sonra kucağına aldığını açıklayan Demirel, gayet kolay bir doğum süreci yaşadığını söylemişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl