• gebe.com
  • /
  • Eylül Öztürk Hamile Olduğunu Eğlenceli Bir Paylaşımla Duyurdu

Eylül Öztürk Hamile Olduğunu Eğlenceli Bir Paylaşımla Duyurdu

Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk hamile olduğunu açıkladı! Geçtiğimiz Şubat ayında ilk çocuğu Alex’i kucağına alan Öztürk, ikinci güzel haberi sosyal medya hesabından yaptığı eğlenceli bir paylaşımla duyurdu.

Eylül Öztürk Hamile Olduğunu Eğlenceli Bir Paylaşımla Duyurdu

Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk hamile olduğunu açıkladı! Geçtiğimiz Şubat ayında ilk çocuğu Alex’i kucağına alan Öztürk, ikinci güzel haberi sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı.

Eylül Öztürk Hamile!

Bir dönemin popüler video uygulaması Vine sayesinde tanınan ve mizahi içerikli videoları ile hayran kitlesini iyice arttıran Eylül Öztürk, 2017 yılında Barış Kenan Öztürk ile hayatını birleştirmişti. Evliliklerinin üzerinden çok geçmeden güzel haberi veren çift, mutlu yuvalarını bir bebekle taçlandıracaklarını açıklamıştı. Geçtiğimiz Şubat ayında Amerika’da doğum yapan Eylül Öztürk, bebeğine Alex ismini vermişti.

Bebeğinin Cinsiyetini Henüz Öğrenmedi

Ünlü çift, oğullarının birinci yaş gününü kutlamaya hazırlanırken sevenlerine bir güzel haber daha verdi. Sosyal medya hesabından paylaştığı eğlenceli fotoğraf ile ikinci kez anne olmaya hazırlandığını açıklayan Eylül Öztürk, güzel haberi şu sözlerle duyurdu; ‘Kara kurbağa tatlısına bir kardeş geliyor abileri, ablaları. Hayatları boyunca birbirlerine destek olsunlar.’ Açıklamanın ardından çok sayıda tebrik mesajı alan Eylül Öztürk, henüz bebeğinin cinsiyetini öğrenmedi.

Eylül Öztürk Kimdir?

1986 yılında Balıkesir’de doğan Eylül Öztürk, ilkokul eğitimini Balıkesir’de tamamladı. Öğretmen annesinin tayini nedeniyle Belçika’ya yerleşen Eylül Öztürk, ortaöğretim ve lise eğitimini orada tamamladı. Türkiye’ye döndükten sonra İstanbul Üniversite’sinde Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünü bitiren sosyal medya fenomeni, bir dönem oldukça popüler olan Vine sayesinde tanınan bir isim haline geldi. Çektiği mizahi içerikli videolar ile hayran kitlesini iyice arttıran Öztürk, şimdilerde ikinci çocuğuna hamile.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.