Sinem Kobal’dan Karnı Burnunda İlk Poz!

Sinem Kobal’dan Karnı Burnunda İlk Poz!
18 Eylül 2020

Hamileliğinin son ayına giren Sinem Kobal, hayranlarının büyük bir merakla beklediği hamilelik fotoğraflarını yayınladı!

Hamileliğinin son ayına giren Sinem Kobal, hayranlarının büyük bir merakla beklediği hamilelik fotoğraflarını yayınladı. Evinin bahçesinde gerçekleştirilen çekimden birkaç kare paylaşan oyuncu, çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Sinem Kobal’dan Karnı Burnunda İlk Poz!

Selena adlı diziyle milyonlarca hayran kitlesine ulaşan Sinem Kobal, 2016 yılında meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile nikâh masasına oturmuştu. Cunda Adası’nda evlenen çift, geçtiğimiz aylarda ailelerine yeni bir üyenin katılacağını açıklayarak sevenlerine büyük bir mutluluk yaşatmıştı. O günden bu yana objektiflerden uzak duran ve pandemi sebebiyle evinden ayrılmayan Sinem Kobal, anı olarak çektirdiği hamilelik fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınladı. Kısa süre içinde binlerce beğeni alan oyuncu, sosyal medyada günün en çok konuşulanları arasına girdi.

Sinem Kobal’dan Karnı Burnunda İlk Poz!

Duru Güzelliğiyle Beğeni Topladı

Hamileliğinin başından beri kameralardan uzak duran Sinem Kobal, hayranlarının büyük bir merakla beklediği hamilelik fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınladı. Hamilelik günlerinden anı kalması için çekim planlayan oyuncu, evinin bahçesinde objektif karşısına geçti. Duru güzelliğiyle büyük bir beğeni toplayan Kobal'a, sosyal medyada çok sayıda iyi dilek yorumu iletildi.

Kızı Olacak

Ekim ayında doğum yapması beklenen Sinem Kobal, ilk kez annelik duygusunu tadacak. Bir kız bebek sahibi olmaya hazırlanan oyuncu, bebeğinin ismini henüz açıklamadı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.