Seda Bakan’ın Bebeği Kendisini Gösterdi!

Seda Bakan’ın Bebeği Kendisini Gösterdi!
20 Mayıs 2019

Seda Bakan'ın bebeği kendisini gösterdi! 3 sonra doğum yapması planlanan oyuncu, sosyal medya hesabından belirginleşen karnı ile ilk fotoğrafını yayınladı.

Seda Bakan’ın bebeği kendisini iyice gösterdi. Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta karnının belirginleştiği görülen Bakan, yaklaşık 3 ay sonra bebeğini kucağına alacak.

Seda Bakan’ın Bebeği Kendisini Gösterdi!

Canlandırdığı komik roller ile Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından biri olmayı başaran Seda Bakan, 5 yıl önce müzisyen Ali Erel ile mutlu bir yuva kurmuştu. Yoğun çalışma temposu nedeniyle sürekli anne olma hayalini ertelemek zorunda kalan ünlü oyuncu, müjdeli haberi geçtiğimiz aylarda sevenleriyle paylaşarak anne olacağını açıklamıştı. Gayet sağlıklı bir gebelik süreci geçiren oyuncu, önceki gün sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla dikkat çekti. Karnı iyice belirginleşen Seda Bakan’ın 3 ay sonra doğum yapması bekleniyor.

Seda Bakan’ın Bebeği Kendisini Gösterdi!

İsim Konusunda Kararsızlar

Yavaş yavaş doğum için hazırlık yapmaya başlayan Seda Bakan, kızına isim bulmakta oldukça zorlanıyor. Geçen hafta Nişantaşı’nda görüntülenen ünlü oyuncu, ‘Hamileliğim gayet iyi gidiyor. Şu aralar tek sıkıntımız isim, çok kararsızız.’ demişti. Fahriye Evcen’in doğmayan bebeğine sosyal medya hesabı açması hatırlatıldığında ise ‘Biz sosyal medya hesabı açmayı düşünmüyoruz.’ şeklinde açıklama yapan Seda Bakan, 33 yaşında ilk kez annelik duygusunu tatmaya hazırlanıyor.

Seda Bakan’ın Bebeği Kendisini Gösterdi!

Çalışmaya Devam

En son bir reklam filminde eşi Ali Erel ile kamera karşısına geçen Seda Bakan, doğumdan sonra da çalışmaya devam edecek. Meslektaşlarının doğum yaptıktan sonra çalışmaya ara verdiği hatırlatıldığında ‘2 yıl ara mı olur. Emekli olayım daha iyi. Çalışmam lazım.’ diyen oyuncu, aşermediğini de sözlerine ekledi.

Seda Bakan’ın Bebeği Kendisini Gösterdi!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.