• gebe.com
  • /
  • Pelin Akil’den Hayranlarını Üzen Haber!

Pelin Akil’den Hayranlarını Üzen Haber!

Prömiyeri 26 Ekim’de yapılan Closer adlı tiyatro oyununun kadrosunda yer alan Pelin Akil, hamileliği nedeniyle oyundan ayrıldığını açıkladı.

Pelin Akil’den Hayranlarını Üzen Haber!

Sosyal medyanın sevilen çiftlerinden Pelin Akil ve Anıl Altan çifti, bebek sahibi olacaklarını geçtiğimiz haftalarda açıklamıştı. Prömiyeri 26 Ekim’de yapılan Closer adlı tiyatro oyununun kadrosunda yer alan Pelin Akil, hamileliği nedeniyle oyundan ayrıldığını açıkladı.

Pelin Akil’den Hayranlarını Üzen Haber!

Pelin Akil, uzun süredir birliktelik yaşadığı Anıl Altan ile 2016 yılında nikâh masasına oturmuştu. Bir süredir hamile olduğu konuşulan Pelin Akil, birkaç hafta önce iddiaları doğrulamış ve hamile olduğunu açıklamıştı. ‘Evet arkadaşlar haberler doğru, hamileyim. Ama gebeliğim henüz 3 aylık bile olmadığı için açıklamak istemedim. Biraz daha bebeğimin gelişmesini bekleyip haber vermek istedim. Sağlıkla kucağımıza almayı bekliyoruz.’ cümleleri ile müjdeli haberi duyuran Pelin Akil, bir süre projelerde yer almayacağını, dahil olduğu projeden de ayrıldığını duyurdu.

Rol Aldığı Oyunun Kadrosundan Ayrıldı

İngiliz yazar Patrick Marber’in aynı isimli eserinden sinemaya uyarlanan Closer, Cengiz Bozkurt yönetmenliğinde tiyatro sahnesine taşındı. Kadrosunda Pelin Akil’in de olduğu tiyatronun prömiyeri 26 Ekim’de yapılmıştı. Ancak hamile olan Pelin Akil, kadrodan ayrılmak zorunda kaldı. Canlandırdığı ‘Anna’ karakteri için ise Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu ile anlaşıldı.

Bebeğinin Cinsiyetini Henüz Açıklamadı

Başarılı oyuncu Pelin Akil, bebeğinin cinsiyetini henüz açıklamadı. Yaklaşık 4 aylık gebe olan ünlü oyuncunun Nisan ayında doğum yapması bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.