İkizlerinin Yüzünü Sonunda Gösterdi!

İkizlerinin Yüzünü Sonunda Gösterdi!
22 Ekim 2019

Nisan ayında doğum yapan Pelin Akil, ikizleri Alin ve Lina’nın fotoğraflarını ilk kez yayınladı!

Nisan ayında doğum yapan Pelin Akil, ikizleri Alin ve Lina’nın fotoğraflarını ilk kez yayınladı!

Pelin Akil Kızları Alin ve Lina'nın Fotoğrafını İlk Kez Yayınladı

Oyuncu ve sosyal medya fenomeni Pelin Akil, ikizleri Alin ve Lina’yı geçtiğimiz Nisan ayında kucağına almıştı. Kızlarına sağlıklı bir şekilde kavuşan ünlü oyuncu, doğumdan itibaren paylaştığı tüm fotoğraflarda bebeklerinin yüzünü gizliyordu. Zaman zaman sosyal medyada bu konuyla ilgili eleştirilen Pelin Akil, sonunda ikizlerinin yüzünü gösterdi! ‘Tanıştırayım, benim dünyam’ notu ile paylaştığı fotoğrafa birkaç saat içinde yarım milyona yakın beğeni alan Akil, sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasına girmeyi başardı.

İkizlerinin Yüzünü Sonunda Gösterdi!

İşte Alin ve Lina!

Meslektaşı Anıl Altan ile olan beraberliğini 2016 yılında nikâhla taçlandıran Pelin Akil, geçtiğimiz yıl hamile olduğunu açıklayarak hayranlarına büyük bir mutluluk yaşatmıştı. Üstelik ikiz beklediklerini belirterek bir sürpriz daha yapan ünlü oyuncu, geçtiğimiz Nisan ayında kızlarını dünyaya getirmişti.

İkizlerinin Yüzünü Sonunda Gösterdi!

İstanbul’daki özel bir hastanede, sağlıklı bir şekilde bebeklerine kavuşan ünlü çift, anne-baba olalı 6 ay oldu bile!  Bu süreçte sosyal medya paylaşımlarına devam eden Pelin Akil, kızları Alin ve Lina’nın fotoğraflarını buğulayarak paylaşmayı tercih ediyordu. Kim zaman bu hareketi nedeni ile takipçilerinden eleştiri alan ünlü oyuncu, artık kızlarının yüzünü gizlemeyi bıraktı. Üst üste 2 fotoğraf yayınlayan Akil, sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girmeyi başardı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl