Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!
18 Kasım 2020

Geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu açıklayan Özge Özder, önceki gün cinsiyet öğrenme partisi düzenledi.

Sadakatsiz adlı dizi ile yeniden ekranlara dönen Özge Özder, geçtiğimiz hafta hamile olduğunu açıklamıştı. Gebeliğinin 20. haftasını geride bırakmaya hazırlanan oyuncu, önceki gün yakın arkadaşlarının katıldığı bir cinsiyet partisi düzenledi.

Özge Özder Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi

Mucize Doktor, Umutsuz Ev Kadınları ve Dudaktan Kalbe gibi başarılı dizilerde rol alan, son olarak Sadakatsiz adlı dizi ile seyircinin karşısına çıkan Özge Özder, şarkıcı Sinan Güleryüz ile 2018 yılında nikâh masasına oturmuştu. Geçen yıl verdiği röportajda çocuk düşünmediğini belirten oyuncu, şimdilerde anne olmaya hazırlanıyor. Önceki hafta çektiği bir video ile hamile olduğunu duyuran Özge Özder, şimdi de yakın arkadaşlarını katıldığı bir cinsiyet öğrenme partisi düzenledi.

Oyuncu Arkadaşları Yalnız Bırakmadı

Hamileliğinin 5. ayını geride bırakmaya hazırlanan Özge Özder, İstanbul’daki bir otelin bahçesinde cinsiyet öğrenme partisi düzenledi. Pandemi sebebiyle 30 kişiyi ağırlayan oyuncu, parti öncesi konuklarından koronavirüs testi istedi. Açık havada yapılan etkinliğe, başta Pelin Akil olmak üzere birçok ünlü oyuncu katıldı.

Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Mart Ayında Doğum Yapacak

İlk kez annelik duygusunu tatmaya hazırlanan 42 yaşındaki oyuncu, doktorlarının da katıldığı partide kızı olacağını öğrendi. O anları sosyal medya hesabından yayınlayarak sevenlerinin merakını gideren Özge Özder’in Mart ayında doğum yapması bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl