• gebe.com
  • /
  • Bebeğinin Cinsiyetini Doğumda Öğrendi!

Bebeğinin Cinsiyetini Doğumda Öğrendi!

Müge Boz doğum yaptı! Bebeğinin cinsiyetini doğumda öğrenen ünlü oyuncu, bir kız bebek annesi oldu.

Bebeğinin Cinsiyetini Doğumda Öğrendi!

Yaz aylarının başında basketbolcu Caner Erdeniz ile evlenen Müge Boz doğum yaptı! Beşiktaş’taki özel bir hastanede doğum yapan ünlü oyuncunun, bir kız bebek annesi olduğu öğrenildi.

Müge Boz Doğum Yaptı!

Sunucu ve oyuncu Müge Boz, Haziran ayının başlarında basketbolcu Caner Erdeniz ile nikâh masasına oturmuştu. Barselona’daki Türk Konsolosluğu’nda sürpriz bir şekilde evlenen ikili, sade bir törenle hayatlarını birleştirmişti. Bu haberden kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıklayan Müge Boz’dan güzel haber geldi!

Kızı Oldu

Beşiktaş’taki özel bir hastanede bebeğini kucağına alan ünlü oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Hamileliğinin başından beri bebeğinin cinsiyetini öğrenmeyeceğini dile getiren Boz, bebeğinin cinsiyetini doğumda öğrendi. Ünlü çiftin bir kızı oldu.

Müge Boz, hamilelik döneminde yaptığı bir açıklamada, bebeğinin cinsiyetini öğrenmediğini ve doğumda öğreneceklerini belirtmişti. ‘Artık bir şeyi bekleme heyecanı yaşayamaz olduk. Her şeye çok kolay erişiyoruz. Bu yüzden bebeğin cinsiyetini öğrenmek istemedik. Çünkü beklemek daha heyecan verici. Doktorumuz cinsiyetini bir zarfa yazıp bize verdi. Her zaman o zarfı yanımızda taşıyoruz ama hiç açmıyoruz.’ şeklinde açıklama yapmıştı.

Bebeğine Vina İsmini Verdi

Doğumdan birkaç gün önce bebeğine vereceği ismi sosyal medya hesabından açıklayan Müge Boz, kızına ‘Vina’ ismini verdi. Peki, Vina ne demek? Norveç dilinde ‘Biz şimdi’ anlamına gelen Vina, aynı zamanda sevilen arkadaş demek…

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.