Kate Middleton'ın İkiz Bebeklere Hamile Olduğu İddia Edildi!

Kate Middleton'ın İkiz Bebeklere Hamile Olduğu İddia Edildi!
21 Eylül 2017

Geçtiğimiz haftalarda üçüncü bebeğine hamile olduğu açıklanan Kate Middleton'ın ikiz bebek beklediği iddia edildi!

Eylül ayının başlarında hamile olduğu açıklanan İngiliz Kraliyet ailesinin gelini Kate Middleton ikiz bebek mi bekliyor? Cambridge düşesinin üçüncü hamileliğinin çoğul olduğu söyleniyor. İngiliz basınında kendisine geniş yer bulan bu iddialar doğruysa, 15. yüzyıldan itibaren hiç ikiz bebek dünyaya getirmemiş olan ailede bir ilk yaşanacak.   Kate Middleton'ın İkiz Bebeklere Hamile Olduğu İddia Edildi!  

Kate Middleton'ın Dayısı Ağzından Kaçırdı

İngiliz Kraliyet ailesinin gelini Kate Middleton'ın ikizlere gebe olduğu iddiası, basında da kendisine geniş yer buldu. İddiaların doğmasına sebep olan olay ise Kate Middleton'ın dayısının yaptığı açıklama oldu. Cambridge Düşesi Kate Middleton'ın dayısı, yaptığı bir konuşma sırasında bebek değil, 'bebekler' ifadesini kullandı. Ancak, iddialar karşısında ne Kate Middleton'dan ne de saraydan henüz bir açıklama yapılmış değil.   Kate Middleton'ın İkiz Bebeklere Hamile Olduğu İddia Edildi!  

Kate Middleton ve Prens William Çifti Bir İlke İmza Atacak

Eğer Kate Middleton'ın ikizlere hamile olduğu iddiası doğruysa, Kate ve William çifti bir ilke imza atarak tarihe geçecek. Çünkü ailenin geçmişinde şu ana kadar hiç ikiz gebelik yaşanmadı.  

'Yıl İçinde Aldığım En Güzel Haber'

Prens William, getiğimiz günlerde 4 yaşındaki oğlu George'u okula götürdüğünde basının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Eşi Kate Middleton'ın hamileliği ile ilgili olan sorulara ise 'Yıl içinde aldığım en güzel haber' diyerek mutluluğunu ifade etti.   Diğer Geberazzi haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.