• gebe.com
  • /
  • İpek Tanrıyar'dan Sürpriz Haber!

İpek Tanrıyar'dan Sürpriz Haber!

Oyuncu İpek Tanrıyar hamile olduğunu doğruladı!

İpek Tanrıyar'dan Sürpriz Haber!

Oyuncu ve manken İpek Tanrıyar hamile! 2. Sayfa adlı magazin programına telefonla bağlanarak iddiaları doğrulayan güzel oyuncu, 6 haftalık hamile olduğunu açıkladı.

İpek Tanrıyar Hamile!

Ekranların sevilen yüzü İpek Tanrıyar, geçtiğimiz Nisan ayında Murat Evler ile nikâh masasına oturmuştu. Bir süredir hamile olduğu konuşulan ünlü oyuncu, önceki gün 2. Sayfa adlı magazin programına telefonla bağlanarak iddiaları doğruladı. Henüz gebeliğinin çok yeni olduğunu söyleyen İpek Tanrıyar, hamileliğin plansız geliştiğini söyledi.

İpek Tanrıyar Anne Olacak!

Nisan ayında Murat Evler ile hayatını birleştiren 39 yaşındaki İpek Tanrıyar anne olmaya hazırlanıyor. Bir magazin programına yaptığı açıklamada hamile olduğunu doğrulayan ünlü oyuncu, bebeğin 6 haftalık olduğunu söyledi. Plansız bir gebelik olduğunu belirten Tanrıyar, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: ‘ 6 haftalık hamileyim. Murat ile ben biraz plan program yapıp ilerlemeyi düşünüyorduk. Her şey tesadüf gelişti. Geçtiğimiz hafta tiyatroya girmeden önce kız arkadaşlarımla sohbet ediyorduk. Geciktiğimi söyleyince hemen test yap dedi. Ben de ertesi gün hamilelik testi yaptım ve hamile olduğumu öğrendim.’

İpek Tanrıyar Kimdir?

1980 doğumlu olan İpek Tanrıyar, Trakya Üniversitesi Turizm bölümünden mezun oldu. Bir süre Milano’da mankenlik yapan Tanrıyar, 2000 yılında ilk dizisi Karate Can’da Melis karakterine can verdi. Daha sonra Sıla, Karaoğlan ve Bir Tatlı Huzur gibi bilinen yapımlarda rol alan ünlü isim, geçtiğimiz Nisan ayında Murat Evler ile nikâh masasına oturmuştu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.