Ünlü Çift Hamilelik İddialarına Yanıt Verdi!

Ünlü Çift Hamilelik İddialarına Yanıt Verdi!
07 Ocak 2019

İmane Elbani hamile mi? Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, bebek iddiaları ile ilgili açıklama yaptı.

Murat Yıldırım ve eşi İmane Elbani, geçtiğimiz hafta magazin gündemini meşgul eden hamilelik iddiaları karşısında sessizliğini bozdu. Murat Yıldırım, bebek beklediklerine dair çıkan haberlerin asılsız olduğunu açıkladı.

Imane Elbani Hamile mi?

Şu sıralar ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ adlı yarışma programını sunan başarılı oyuncu Murat Yıldırım, Fas asıllı eşi Imane Elbani ile 2016 yılının yaz aylarında nikâh masasına oturmuştu. Fas geleneklerine uygun organize edilen ve İstanbul’da gerçekleşen düğün, günlerce gündemden düşmemişti. Evlendikleri günden itibaren bebek iddialarıyla karşı karşıya kalan çiftin, geçtiğimiz hafta tekrar bebek beklediği öne sürülmüştü. TV8’de yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ adlı programın yorumcularından Eylem İpek, İmane Elbani’nin hamile olduğunu, Murat Yıldırım’ın baba olmaya hazırlandığı iddia etmişti.

Ünlü Çift Hamilelik İddialarına Yanıt Verdi!

Murat Yıldırım Açıklama Yaptı

Geçtiğimiz hafta Imane Elbani’nin hamile olduğu iddiaları magazin dünyasında konuşulurken, Murat Yıldırım önceki gün konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Üzülerek haberleri yalanlayan ünlü oyuncu, ‘Haberler ne yazık ki doğru değil. İlk fırsatta çocuk sahibi olmak istiyoruz. Zaten böyle güzel bir haber alırsak sizden saklamayız.’ şeklinde konuştu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.