Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!
01 Temmuz 2020

3,5 aylık hamile olan İdil Fırat, son doktor kontrolünde bebeğinin cinsiyetini öğrendi.

Oyuncu Mert Fırat ile 2018’de nikâh masasına oturan İdil Fırat, geçtiğimiz ay hamile olduğunu açıklamıştı. Gebeliğinin 3,5 ayını geride bırakan İdil, bebeğinin cinsiyetini öğrendi.

İdil Fırat’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Oyuncu Mert Fırat ile iş insanı Önder Fırat’ın kızı İdil, 5 aylık ilişkilerinin ardından 2018’de nikâh masasına oturmuştu. Hem görkemli kına geceleri hem de Çeşme’de yapılan gösterişli düğünleriyle o dönem epey gündem olan çift, geçtiğimiz haftalarda müjdeli haberi vererek bir bebek beklediklerini açıklamıştı. Hamileliğinin başından beri karantinada olan ve doktor kontrolü dışında evinden çıkmayan İdil Fırat, son muayenesinde bebeğinin cinsiyetini öğrendi. Buna göre, ünlü çiftin bir oğlu olacak.

Hamilelik Haberini Böyle Açıklamışlardı

Heyecanlarını sosyal medyadan paylaşan çift, bebek beklediklerini şu cümlelerle duyurmuştu; ‘Gönül isterdi ki daha sağlıklı ve mutlu günlerde, siz sevdiklerimize sarılarak bu haberi verelim ancak bir karantina gününe nasip oldu. Biz bebek bekliyoruz, fazlasıyla mutlu ve heyecanlıyız. Kalbinden iyilik geçen, iyilikle beslenen, heyecanını paylaşıp iyi dileklerini yollayan herkese teşekkürler, kucak dolusu sevgiler.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.