Doğumda Duygusal Anlar!

Doğumda Duygusal Anlar!
06 Aralık 2019

İbrahim Çelikkol'un eşi Mihre Mutlu doğum yaptı!

İbrahim Çelikkol baba oldu! Eşi Mihre Mutlu Çelikkol dün gece saatlerinde doğum yaptı. İşte detaylar…

İbrahim Çelikkol Baba Oldu!

Oyuncu İbrahim Çelikkol, mimar Mihre Mutlu ile 2017 yılında nikâh masasına oturmuştu. 2 yıldır mutlu bir evlilik süren çift, geçtiğimiz aylarda bebek sahibi olacaklarını açıklamıştı. Mihre Mutlu Çelikkol, oldukça sağlıklı geçen 9 ayın sonunda dün gece saatlerinde doğum yaptı. İstanbul’daki özel bir hastanede doğum yapan Mihre Mutlu Çelikkol’un ve bebeğinin gayet sağlıklı olduğu açıklandı.  Doğum sırasında eşini yalnız bırakmayan 37 yaşındaki oyuncu İbrahim Çelikkol’un ise doğum esnasında gözyaşlarına hakim olamadığı öğrenildi.

Oğullarına Ali İsmini Verdiler

Hastane yönetimi, ünlü çiftin bebeklerinin gayet sağlıklı olduğunu belirtti. 3 kilo 435 gr ağırlığında ve 51 cm boyunda bir erkek bebek sahibi olan ikilinin, oğullarına büyük, üstün ve yüce anlamına gelen ‘Ali’ ismini verdiği öğrenildi.

Doğumda Duygusal Anlar!

Hamileliği Boyunca Eşini Yalnız Bırakmadı

24 Mayıs 2017 tarihinde Datça'da bulunan Knidos Antik Kenti'nde evlenen çift, şimdilerde anne baba olmanın mutluluğunu yaşıyor. Çifte yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, baba olacağı için çok heyecanlı olan İbrahim Çelikkol, hamileliği boyunca eşinin yanından hiç ayrılmamış, hatta gelen proje tekliflerini dahi geri çevirmiş. Eşini doğumda da yalnız bırakmayan İbrahim Çelikkol'un bebeğinin doğduğu esnada gözyaşlarına hakim olamadığı öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.