Baba Olmaya Hazırlanıyor!

Baba Olmaya Hazırlanıyor!
22 Aralık 2020

Oyuncu İbrahim Büyükak baba olmaya hazırlanıyor.

15 yıllık flörtü Nurdan Beşen ile 2018 yılında nikâh masasına oturan İbrahim Büyükak baba olmaya hazırlanıyor. Magazin Hattı adlı programın iddiasına göre Nurdan Beşen hamile

İbrahim Büyükak Baba Oluyor!

BKM Mutfak ekibinde yer alarak adını geniş bir kitleye duyuran ve son olarak 3 Adam adlı programda sunuculuk yapan İbrahim Büyükak, Nurdan Beşen ile 2018 yılında nikâh masasına oturmuştu. Lise yıllarından beri tanışan ve 15 yıllık flört döneminin ardından geçtiğimiz yıllarda hayatını birleştiren çift, şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor. Magazin Hattı adlı programın iddiasına göre, İbrahim Büyükak ve Nurdan Beşen çifti bebek beklediklerini yakın çevrelerine duyurmaya başladı. İbrahim Büyükak’ın yakın arkadaşı Eser Yenenler de geçtiğimiz gün katıldığı online ödül töreninde, isim vermeden çevresinde çok sayıda kişinin bebek beklediğini söylemişti. Ancak ünlü çiftten henüz bir açıklama gelmedi.

Baba Olmaya Hazırlanıyor!

Koronavirüsü Atlattı

Arkadaşı Eser Yenenler’in koronavirüse yakalanmasının ardından Covid-19 testi yaptıran ve pozitif çıkan İbrahim Büyükak, enfeksiyonu atlattığını açıkladı. Sosyal medya hesabından güzel haberi paylaşan oyuncu, 15 günlük karantinanın ardından eşi Nurdan Beşen’e kavuştu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Yabalak 1. Yabancı. 2. Issız kır,ova. 3. Dışan, başka ülke, gurbet. 4. Ekin Tarlası.