İbrahim Büyükak Baba Olacağını Böyle Doğruladı!

İbrahim Büyükak Baba Olacağını Böyle Doğruladı!
28 Aralık 2020

Baba olacağına dair çıkan haberlerin ardından İbrahim Büyükak’tan beklenen açıklama geldi.

Baba olacağına dair çıkan haberlerin ardından İbrahim Büyükak’tan beklenen açıklama geldi. Müjdeli haberi emzikli bir fotoğraf paylaşarak doğrulayan ünlü oyuncu, güzel dileklerini ileten herkese teşekkür etti.

İbrahim Büyükak Baba Olacağını Böyle Doğruladı!

BKM Mutfak ekibinde yer alarak kariyerinde önemli bir dönüm noktası yakalayan İbrahim Büyükak, oyun terapisti Nurdan Beşen ile 2018 yılında hayatını birleştirmişti. Lise yıllarından beri tanışan ve yaklaşık 15 yıldır flört eden çiftin, geçtiğimiz günlerde bebek beklediği iddia edilmişti. Baba olacağına dair çıkan haberlerin ardından açıklama yapan İbrahim Büyükak, hakkında çıkan iddiaları sosyal medya hesabından doğruladı. Baba olacağını paylaştığı emzikli fotoğraf ile açıklayan oyuncu, paylaşımına şu notu ekledi; “Bebek beklediğimizi çok belli ediyoruz sanırım. Çok mutluyuz, güzel dileklerini ileten herkese teşekkür ederiz.” Eşi Nurdan Büyükak da aynı fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak “Evet, bebek beklediğimiz doğrudur.” şeklinde açıklama yaptı.

İbrahim Büyükak Baba Olacağını Böyle Doğruladı!

Koronavirüsü Atlattı

Öte yandan, geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan İbrahim Büyükak, birkaç gün önce hastalığı yendiğini açıklamıştı. Gerekli tedaviyi gördükten sonra sağlığına kavuşan oyuncu, 15 günlük karantinanın ardından eşine kavuştu. Çok hafif semptomlarla hastalığı atlatan oyuncu, şimdilerde ilk kez baba olacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah