Yaman’ın İlk Doğum Günü!

Yaman’ın İlk Doğum Günü!
19 Temmuz 2019

Gamze Keçeli'nin oğlu Yaman 1 yaşında!

Gamze Keçeli’nin oğlu Yaman 1 yaşında! Bebekleri için Bodrum’da ufak bir parti organize eden çift, bu mutlu günlerinden eğlenceli kareleri sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmâl etmedi.

Gamze Keçeli’nin Oğlu Yaman’ın İlk Doğum Günü!

2003 yılında Türkiye Güzeli seçilen Gamze Karaman, 2017 yılında iş insanı Nedim Keçeli ile evlenmişti. İtalya’da dillere destan bir düğünle nikâh masasına oturan çift, aynı yılın Kasım ayında bebek beklediklerini duyurmuştu. Bu mutlu haberden sonra, oldukça sağlıklı bir gebelik süreci geçiren Gamze Keçeli, geçtiğimiz yıl bu zamanlar Yaman adını verdiği oğlunu kucağına almıştı. Önceki hafta oğlunun doğum günü için bir parti düzenleyen Gamze Keçeli,  partiden kareleri sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşmayı ihmâl etmedi.

Yaman’ın İlk Doğum Günü!

Bodrum’da Kutladılar

Bodrum’da tatil yapan çift, evlerinin bahçesinde aile ve yakın arkadaşlarının katıldığı bir organizasyon düzenledi. Gamze Keçeli bebeğinin doğum günü için orman konseptini tercih etti. Pastadan süslere kadar pek çok detay orman konseptini yansıtıyordu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.