Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi!

Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi!
02 Temmuz 2019

Geçtiğimiz ay hamile olduğunu açıklayan Gamze Erçel, bebeğinin cinsiyetini öğrendi!

3 senedir doludizgin aşk yaşadığı Caner Yıldırım ile geçen sene nişanlanan Gamze Erçel, annesini kaybettiği için düğünü bu bahara ertelemişti. Nisan ayında nikâh masasını oturan çifte, Murat Dalkılıç ve Burcu Özberk şahitlik etmişti. Çok geçmeden mutluluklarını sosyal medya hesabından paylaşan Gamze Erçel, hamile olduğunu şu sözlerle açıklamıştı; ‘Size küçük bir sürprizimiz var. Yani, şimdilik küçük diyelim. Çok heyecanlı ve sabırsızı, çünkü anne baba oluyoruz!’

Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi!

Gamze Erçel’in Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Şimdilerde eşi Caner Yıldırım ile birlikte Kalem Adası’nda tatil yapan Gamze Erçel, bebeğinin cinsiyetini öğrendi. Gebeliğinin 16. haftasını geride bırakan Erçel; ‘Bugün 16. Hafta! Göbeğim yavaş yavaş büyüyor ve onu çok seviyorum. Elbisem sizler için bir ipucu. Evet bir kız! Ben zaten bir kız bekliyordum!’ cümleleri ile mutluluğunu dile getirdi. Gamze Erçel’in bu fotoğrafına binlerce beğeni ve tebrik mesajı yağdı.

Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi!

İlk Pozunu Verdi

Gebeliğinin 4. ayını dolduran Gamze Erçel, geçtiğimiz hafta ilk hamilelik pozunu vermişti. Belirginleşen karnını tutarak çektirdiği fotoğrafı ‘Küçük bebek büyüyor’ notu ile paylaşan Erçel, binlerce beğeni ve ‘Maşallah’ yorumu almıştı.

Hande Erçel Yeğeni İçin Kesenin Ağzını Açtı!

Teyze olacak olmanın mutluluğunu yaşayan Hande Erçel’in, yeğeni için şimdiden alışveriş yapmaya başladığı öğrenildi. Kız kardeşini hediyelere boğan Hande, yıl sonunda yeğenini kucağına alacak.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.