Fettah Can İkizlerinin Fotoğraflarını İlk Kez Yayınladı!

Fettah Can İkizlerinin Fotoğraflarını İlk Kez Yayınladı!
11 Ekim 2018

Müzisyen çift Fettah Can ve Cansu Kurtçu, geçen yıl Ekim ayında kucaklarına aldıkları ikizleri Vera ve Oğul’un fotoğraflarını ilk kez yayınladı!

Fettah Can İkizlerinin Fotoğraflarını İlk Kez Yayınladı!

Yazdığı ve seslendirdiği şarkılar ile büyük bir hayran kitlesi edinen Fettah Can, 8 yıllık sevgilisi Cansu Kurtçu ile yaklaşık 4 sene önce nikâh masasına oturmuştu. Bebek sahibi olabilmek için tüp bebek tedavisine başlayan ve ilk denemede başarılı olan çift, ikiz bebek beklediklerini müjdeleyerek sevenlerini mutluluğa boğmuştu. Geçtiğimiz sene, Vera ve Oğul adını verdikleri ikizlerini kucaklarına alan Cansu Kurtçu ve Fettah Can, önceki gün bebeklerinin 1. yaş gününü kutladı. Bugüne kadar ikizlerinin fotoğraflarını paylaşmayan çift, bu kuralı Vera ve Oğul’un doğum günlerinde bozdu!

Fettah Can İkizlerinin Fotoğraflarını İlk Kez Yayınladı!

Vera ve Oğul 1 Yaşında!

Geçtiğimiz sene Ekim ayında ikizlerini kucağına alan çift, önceki gün çocuklarının ilk doğum gününü kutladı. Bugüne kadar bebeklerini basından sır gibi saklayan Fettah Can ve Cansu Kurtçu, ikizlerinin fotoğraflarını da bu vesileyle ilk kez yayınladı! Cansu Kurtçu, aşağıdaki fotoğrafı şu notla paylaştı: ‘Biliyorum, hiçbir zaman kelimelere sığdıramayacağım sizi ne kadar çok sevdiğimi, sizin için neler yapabileceğimi… iyi ki doğdunuz canlarım, aşklarım, bebeklerim… Bugün 1 yaşındasınız. Bir ömür sağlıkla, huzurla, mutlulukla yaşayın. Her şey sizin için. Daha fazla yazmayacağım, ağlayasım geliyor. Yaşayıp yaşayabileceğim en büyük aşklarım, ömrümüz sizin.’

Fettah Can İkizlerinin Fotoğraflarını İlk Kez Yayınladı!


Vera Anneye, Oğul Babaya Benziyor!

Cansu Kurtçu’nun ikizlerini ilk kez gösterdiği fotoğrafına rekor beğeni gelirken, Vera’nın annesine, Oğul’un ise babası Fettah Can’a benzediği gözlerden kaçmadı.
Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah