Damla Ersubaşı İkinci Müjdeyi Verdi!

Damla Ersubaşı İkinci Müjdeyi Verdi!
02 Eylül 2019

Damla Ersubaşı ikinci kez hamile olduğunu açıkladı!

Sihirli Annem dizisi ile tanıdığımız Damla Ersubaşı hamile! İkinci kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan güzel oyuncu, bebeğinin cinsiyetini de takipçileriyle paylaştı.

Damla Ersubaşı Hamile!

Sihirli Annem adlı dizide canlandırdığı Tuğçe karakteri ile tanıdığımız Damla Ersubaşı, 2016 yılının son aylarında Mustafa Can Keser ile hayatını birleştirmişti. Haziran 2017’de ilk bebeğini kucağına alarak annelik duygusunu tadan 26 yaşındaki oyuncu, yeniden anne olacağını duyurdu! Kızı Zehra’ya kardeş geleceğini sosyal medya hesabından duyuran Damla Ersubaşı, bebeğinin cinsiyetini de sevenleriyle paylaştı. İkinci kez kız bebek annesi olacağını müjdeleyen oyuncunun Aralık ayında doğum yapması bekleniyor.

Damla Ersubaşı İkinci Müjdeyi Verdi!

Damla Ersubaşı İkinci Kez Anne Olacak

Sosyal medya hesabından ikinci müjdeyi paylaşan Damla Ersubaşı, hamile olduğunu şu sözlerle duyurdu; ‘ Eminim benim dışımda herkes sevmiştir hamilelik sürecini. Sorun ya sizde ya bende, orasını bilemem ama keşke hemen geçiverse şu 9 ay… Canım kızım, beni ablandan daha fazla yorduğun ve halsiz bıraktığın için sana teşekkürü bir borç bilirim. Kalan 4 ayın da çabucak geçmesini temenni ederim.’

Damla Ersubaşı İkinci Müjdeyi Verdi!

Doğumdan Sonra Tüp Mide Ameliyatı Olmuştu

Her fırsatta hamilelik döneminde aldığı kiloları verememekten yakınan Damla Ersubaşı, spor ve diyetle istediği sonuca ulaşamayınca tüp mide ameliyatı olmuştu. Ameliyattan sonra hızla kilo vermeye başlayan Damla Ersubaşı’nın değişimi, sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girmeyi başarmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.