Hamileliğinin 23. Haftasını Bu Pozla Duyurdu

Hamileliğinin 23. Haftasını Bu Pozla Duyurdu
05 Ağustos 2020

Şimdilerde hayatına Amerika'da devam eden Ceyda Ateş, hamileliğinin 23. haftasına girdi.

Gebeliği ile ilgili çoğu gelişmeyi sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşan Ceyda Ateş, şimdi de bebeğinin hareketlerini ilk kez hissetmeye başladığını açıkladı. Tekmeleri mısır patlıyormuş hissine benzeten ünlü oyuncu, hamileliğinin 23. haftasını yeni pozlarıyla duyurdu.

Hamileliğinin 23. Haftasına Girdi

Son olarak Çocuk dizisinde rol alan ancak asıl ününe Adını Feriha Koydum adlı dizi ile kavuşan Ceyda Ateş, 2018 yılında Buğra Toplusoy ile evlenmişti. Amerika’da nikâh masasına oturan çift, hayatlarına Florida eyaletinde devam etme kararı almıştı. Yalnızca kısa süreli projeler için Türkiye’ye dönen Ateş, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklayarak sevenlerine büyük bir mutluluk yaşatmıştı.

“Karnımın İçinde Mısırlar Patlıyor Sanki”

Hamileliğinin başından beri sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Ceyda Ateş, yaşadığı her gelişmeyi takipçileriyle paylaşıyor. Son olarak, bebeğinin hareketlerini ilk kez hissetmeye başladığını söyleyen ünlü oyuncu açıklamasını şu şekilde sürdürdü: “23. haftaya giriş yaptık. Karnımın içinde mısırlar patlıyor sanki. Minicik elleri ve ayakları ile varlığını belli ediyor.”  Paylaşımıyla binlerce beğeni alan ünlü oyuncunun henüz kilo almamış olması da takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Hamileliğinin 23. Haftasını Bu Pozla Duyurdu

Kızı Olacak

İlk kez anne olmaya hazırlanan 31 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz haftalarda düzenlediği cinsiyet öğrenme partisinde kızı olacağını açıklamıştı. Henüz bir isme karar vermediğini belirten Ateş, isim önerilerine açık olduğunu söyledi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.