• gebe.com
  • /
  • Hamileliğinin 35. Haftasını Bu Pozla Duyurdu

Hamileliğinin 35. Haftasını Bu Pozla Duyurdu

Hamileliği ile ilgili sık sık sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ceyda Ateş son olarak 35. haftasına özel bir poz yayınladı.

Hamileliğinin 35. Haftasını Bu Pozla Duyurdu

Hamileliği ile ilgili sık sık sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ceyda Ateş son olarak 35. haftasına özel bir poz yayınladı. Doğum yapmasına haftalar kalan oyuncunun, Kasım ayının son günlerinde bebeğini kucağına alması bekleniyor.

Ceyda Ateş Doğum İçin Gün Sayıyor

O Hayat Benim ve Yılanların Öcü gibi başarılı yapımlarda rol alan, asıl çıkışını ise Adını Feriha Koydum adlı dizi ile yapan Ceyda Ateş, iş insanı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında hayatını birleştirmişti. Amerika’da nikâh masasına oturan çift, evlendikten sonra hayatlarını Miami’de sürdürme kararı aldı. Uzun süredir yurt dışında olan ve yalnızca kısa süreli projeler için Türkiye’ye gelen oyuncu, geçtiğimiz aylarda bebek beklediğini açıklayarak sevenlerini mutluluğa boğmuştu. Hamileliği ile birlikte sosyal medya hesabından daha sık paylaşım yapmaya başlayan ve takipçileriyle sürekli fikir alışverişinde bulunan Ateş, 35. haftaya özel bir poz yayınladı.

“Geliyor Gelmekte Olan”

Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu duyuran Ceyda Ateş, doğum için geri sayıma başladı. Kasım ayının son günlerinde doğum yapması beklenen Ateş, “Geliyor gelmekte olan” notuyla 35. haftaya özel bir poz yayınladı. İyice belirginleşen karnıyla dikkat çeken 31 yaşındaki oyuncunun bu karesi, sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Bebeğinin İsmi Belli Oldu

Ceyda Ateş, geçtiğimiz aylarda evinin bahçesinde cinsiyet partisi düzenlemişti. Yakın arkadaşlarının katıldığı partiyi anbean sosyal medya hesabından yayınlayan oyuncu, bu partide bir kızı olacağını öğrenmişti. Çok geçmeden bebeğinin ismine de karar veren oyuncu, kızına “doğanın uyanışı, baharın müjdesi” anlamlarına gelen Talia adını vereceğini açıkladı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ogül O, gül gibi güzeldir anlamında kullanılan bir ad.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.