İddiaları Doğruladı! İşte Bebeğinin Cinsiyeti

İddiaları Doğruladı! İşte Bebeğinin Cinsiyeti
19 Ocak 2021

Geçtiğimiz ay reklamcı sevgilisi Emir Medina ile evlenen Cemre Kemer hamile olduğunu doğruladı.

Geçtiğimiz ay reklamcı sevgilisi Emir Medina ile evlenen Cemre Kemer hamile olduğunu doğruladı. Bebeğinin cinsiyetini de açıklayan ünlü şarkıcı ilk kez anne olmaya hazırlanıyor.

Cemre Kemer Hamile Olduğunu Doğruladı

Bir döneme damga vuran Hepsi grubunun solistlerinden Cemre Kemer, geride bıraktığımız yılın son günlerinde reklamcı sevgilisi Emir Medina ile nikâh masasına oturdu. Çok uzun zamandır birlikte olan çift, sadece ailelerinin katıldığı sade bir törenle dünya evine girdi. Evliliğin ardından hamilelik iddiaları ile gündeme gelen Kemer, son olarak geçtiğimiz hafta yayınladığı bir poz ile bu iddiaları güçlendirmişti. Karnının belirgin olduğu bir fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlayan şarkıcı, “Yandan 1,5 porsiyonum.” notunu eklemişti.

İddiaları Doğruladı! İşte Bebeğinin Cinsiyeti

Kızı Olacak

Hakkında çıkan haberlerin ardından açıklama yapan Cemer Kemer hamile olduğunu doğruladı. “Ailem haberi aldığında çok heyecanlandı. Ama malum pandemi döneminde hamileler aşı olamıyor ve ilaç alamıyor diye korkuyoruz da. Zaten bebek yapmaya karar verdiğimizden beri pek evden çıkmıyorum.” şeklinde açıklama yapan şarkıcı, bebeğinin cinsiyetini de paylaştı. Bir kız bebek annesi olmaya hazırlanan 35 yaşındaki şarkıcı, isim konusunda henüz bir karar vermediklerini belirtti.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl