Burcu Esmersoy’dan Sürpriz Hamilelik Açıklaması!

Burcu Esmersoy’dan Sürpriz Hamilelik Açıklaması!
19 Nisan 2019

Burcu Esmersoy hamile mi? Ünlü sunucu hakkında çıkan iddialara açıklık getirdi.

Başarılı sunucu Burcu Esmersoy, hamile olduğuna dair çıkan iddialara önceki gün cevap verdi.

Burcu Esmersoy Hamile mi?

Güzel sunucu Burcu Esmersoy, 6 aylık beraberliğin ardından geçtiğimiz Mayıs ayında iş adamı Bert Suyabatmaz ile evlenmişti. New York’taki Türk Konsolosluğu’nda hayatını birleştiren çift, sadece yakın arkadaşlarının katıldığı bir yemek ile evliliklerini kutlamıştı. Evliliğin ardından sürekli hamilelik iddiaları ile gündeme gelen Burcu Esmersoy, önceki gün bu iddialara cevap verdi.

Burcu Esmersoy’dan Sürpriz Hamilelik Açıklaması!

'Siz Sormadan Ben Söyleyeyim'

Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Burcu Esmersoy, müdavimi olduğu mağazaları gezdi. Daha sonra AVM'nin üstü açık bölümünde güneşli havanın tadını çıkartan ünlü sunucu, kendisini görüntüleyen gazetecilerle ayaküstü sohbet etti. Son zamanlarda hakkında sık sık hamile olduğuna dair haberler çıkan Esmersoy, 'Siz sormadan ben söyleyeyim. Hamile değilim.' şeklinde açıklama yaptı. 42 yaşındaki Burcu Esmersoy, bebek istediğini daha önceki röportajlarında sürekli dile getirmişti ancak yoğun çalışma temposu nedeniyle sürekli ertelemek zorunda kaldığını ifade ediyordu.

Burcu Esmersoy’dan Sürpriz Hamilelik Açıklaması!

İnstagram Hesabından da Açıklama Yaptı

Aynı gün sosyal medya hesabından da açıklama yapan güzel sunucu, çektiği bir videoyu İnstagram hesabından yayınladı. Şu sıralar kariyerinin en yoğun günlerini yaşayan Burcu Esmersoy, hamile olmadığını tekrar belirtti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.