Bebek Bereketli Geldi!

Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklayan Bergüzar Korel’e bebeği bereketli geldi! Bir pırlanta markası ile anlaşan ünlü oyuncunun, reklam filmi karşılığında alacağı ücret dudak uçuklattı.

Bebek Bereketli Geldi!

Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklayan Bergüzar Korel’e bebeği bereketli geldi! Bir pırlanta markası ile anlaşan ünlü oyuncunun, reklam filmi karşılığında alacağı ücret dudak uçuklattı.

Bergüzar Korel'e Bebek Bereketli Geldi!

2009 yılında birlikteliklerini nikâhla taçlandıran Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, ilk çocukları Ali’yi 2010 yılında kucaklarına almıştı. Daha sonra kendilerini yoğun çalışma temposuna kaptıran ikili, uzunca bir süre çocuk planlarını ertelemişti. Her fırsatta Ali’ye kardeş istediklerini ama çok yoğun çalıştıklarını belirten çift, 9 yıl aradan sonra geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne-baba olacaklarını açıklamıştı.

Reklam Filmi İçin Astronomik Ücret!

‘Gel Konuşalım’ adlı magazin programında yorumculuk yapan Eylem İpek Şafak, önceki programda ünlü çiftin astronomik bir rakam karşılığında bir firmanın reklam filmi teklifini kabul ettiğini belirtti. Ünlü bir pırlanta firmasının reklam filminde oynayacak çiftin 3,5 milyon TL alacağını iddia eden Şafak, çekimlerin önümüzdeki günlerde başlayacağını söyledi.

Bebeğin Cinsiyeti Belli Olmuştu

Bergüzar Korel, bebeğinin cinsiyeti ile ilgili soruları geçtiğimiz günlerde cevaplamıştı. İkinci kez erkek çocuk beklediğini belirten ünlü oyuncu, hamileliğinin erken dönemlerinde yaptığı bir açıklamada; ‘Bir oğlumuz var, bir de kız çocuk duygusunu tadarsak harika olur. Ama önemli olan sağlığı.’ demişti.

Oda İçin 150 Bin TL Harcadı

Hamileliğinin gayet sağlıklı ilerlediğini belirten Bergüzar Korel, bebek beklediğini öğrenir öğrenmez çocuk odası için kolları sıvamıştı. Profesyonel bir tasarım ekibi ile anlaşan ünlü oyuncu, oda için 150 bin TL ödeme yapmıştı. Mart ayında oğlunu kucağına alması beklenen Bergüzar Korel’in doğumu da İstanbul’da yapacağı öğrenildi.


Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.