• gebe.com
  • /
  • İkinci Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi!

İkinci Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi!

İkinci bebeğinin cinsiyetini öğrenen Berfu Yenenler, heyecanını takipçileriyle paylaştı.

İkinci Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi!

Geçtiğimiz sene ilk çocuğu Kuzey’i kucağına alan Berfu Yenenler, kısa bir süre önce ikinci kez anne olacağını açıklamıştı. Şu sıralar Youtube kanalı için yoğun mesai harcayan ünlü model, son yayınladığı videoda bebeğinin cinsiyetini sevenleriyle paylaştı.

Bebeğinin Cinsiyetini Öğrendi!

Miss Turkey 2015’in dördüncü güzeli seçilen Berfu Yıldız, oyuncu Eser Yenenler ile geçtiğimiz yıl nikâh masasına oturmuştu. Vakit kaybetmeden ailelerini genişletmek isteyen çift, evlendikten kısa bir süre sonra hamilelik haberini vererek sevenlerini mutluluğa boğmuştu. Kuzey ismini verdiği oğlunu sağlıklı bir şekilde kucağına alan Berfu Yenenler, geçtiğimiz ay yeniden hamile olduğunu açıklamıştı. Oğluna bir kardeş geleceğini sosyal medya hesabından duyuran ünlü isim, yayınladığı son videoda bebeğinin cinsiyetini sevenleriyle paylaştı.

Erkek Bebek Bekliyorlar

Şu sıralar açtığı Youtube kanalı için yoğun mesai harcayan Berfu Yenenler, son yayınladığı videoda ikinci bebeğinin cinsiyetini de açıkladı. Hamileliğinin 20. haftasını geride bırakmaya hazırlanan ünlü model, ikinci bebeğinin de erkek olacağını söyledi. İlk gebeliğinde hiç bulantı yaşamazken şu an hamileliğin tüm semptomlarını yaşadığını belirten Berfu’nun Mart ayının sonlarında doğum yapması bekleniyor.

Eşinin Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

Geçtiğimiz ay koronavirüs testi pozitif çıkan Eser Yenenler, hastalığı ailesine bulaştırmamak için 14 gün karantinaya girmişti. Berfu Yenenler ise bu süreci oğlu Kuzey ile birlikte annesinin İzmit’teki evinde geçirdi. Ağır semptomu olmayan Eser Yenenler, koronavirüsü yendiğini yine sosyal medya hesabından esprili bir dille duyurdu. “Covid Yenenler” notuyla test sonuçlarının negatife döndüğünü açıklayan ünlü oyuncu, hastalık nedeniyle ayrı kaldığı eşi ve oğluna kısa bir süre önce kavuştu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ogül O, gül gibi güzeldir anlamında kullanılan bir ad.
Erkek Bebek İsimleri
Rabbani 1. Tanrı´yla ilgili, Tanrısal. 2. Kendini olanca gücüyle Tanrı’ya veren.