Banu Parlak’ın Bebeği Doğmamakta Israrlı!

Banu Parlak’ın Bebeği Doğmamakta Israrlı!
12 Ekim 2018

9 aylık hamile olan Banu Parlak'ın kızı doğmamakta ısrarlı!

Sosyal medya fenomeni Banu Parlak’ın bebeği doğmamakta ısrarlı! Tahmini doğum tarihi gelen ancak herhangi bir doğum belirtisi yaşamayan ünlü isim, durumu sosyal medya hesabından paylaşarak takipçilerinden tavsiye istedi.

Banu Parlak’ın Bebeği Gelmemekte Israrlı!

Çektiği videoları sosyal medya hesabından paylaşarak bir anda ünlü bir isim haline gelen, en son çıkarttığı mini single ile müzik piyasasına giriş yapan Banu Parlak, hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda açıklamıştı. Bir üniversitenin ödül törenindeyken hamile olduğunu söyleyen şarkıcı, doğum için geri sayıma başladı. Hatta tahmini doğum tarihi geçen ve bebeği gelmemekte ısrarcı olan Banu Parlak, takipçilerinin tavsiyelerini istedi. Eğer bir süre daha doğumu başlamazsa, Banu Parlak’ın doğumu suni sancı ile başlatılacak.

Banu Parlak’ın Bebeği Doğmamakta Israrlı!

Bebeğine Vereceği İsmi Açıkladı!

Bundan birkaç ay önce hamile olduğunu açıklayan Banu Parlak, bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu söylemişti. Bir süre isim konusunda kararsızlık yaşayan şarkıcı, kızına Duru ismini vereceğini açıklamıştı. Peki, Duru ne demek?  TDK’ya göre Duru; bulanıklığı olmayan, temiz ve berrak anlamlarına geliyor.

Banu Parlak’ın Bebeği Doğmamakta Israrlı!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah