Doğum Yapan Azra Akın’dan İlk Fotoğraf Geldi!

Doğum Yapan Azra Akın’dan İlk Fotoğraf Geldi!
26 Kasım 2018

Geçtiğimiz hafta doğum yapan Azra Akın bebeği ile olan ilk fotoğrafını paylaştı! Bebeğinin ismini de açıklayan eski Kainat Güzeli, oğlunun gayet sağlıklı olduğunu belirtti.

Yaklaşık 1 hafta önce doğum yapan Azra Akın, bebeği ile olan ilk karesini sosyal medya hesabından paylaştı!

Azra Akın Bebeği ile İlk Fotoğrafını Paylaştı!

2002 yılında Kainat Güzeli seçilen Azra Akın, 2017 yılının yaz aylarında işletmeci sevgilisi Atakan koru ile evlenmişti. Atakan Koru’nun memleketi Keşan’da gerçekleşen düğün sonrasında, ailelerinden bebek yapmaları konusunda sürekli baskı gören çift, geçtiğimiz aylarda güzel haberi duyurmuştu. Arzum Onan’ın Kadın adlı sergisi sırasında objektiflere yakalanan çift, o esnada bebek beklediklerini itiraf etmişti. Oldukça sağlıklı bir hamilelik süreci geçirdiğini dile getiren Azra Akın, yaklaşık 1 hafta önce bebeğini kucağına almıştı.

Doğum Yapan Azra Akın’dan İlk Fotoğraf Geldi!

Azra Akın'ın Bebeğinin İsmi de Belli Oldu

Bebeğinin cinsiyetini doğum sırasında öğrenen Azra Akın’ın bir oğlu oldu. Oğullarına Demir ismini veren çift, doğumdan sonraki ilk karelerini sosyal medya hesaplarından paylaştı. ‘Bir hafta önce, bebeğimiz Demir’i kucağımıza almanın mutluluğunu yaşadık. Gerçekten benzersiz bir duyguydu. Bebek, anne ve baba gayet iyi ve sağlıklı. İyi dileklerini dileten herkese çok teşekkür ederiz. Azra – Atakan…’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl