Ayşecan Tatari Anne Oldu!

Ayşecan Tatari Anne Oldu!
30 Ekim 2020

Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı Duygu karakteri ile tanıdığımız Ayşecan Tatari doğum yaptı.

Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı Duygu karakteri ile tanıdığımız Ayşecan Tatari doğum yaptı. Bir kızı olan oyuncu, bebeğine Müjgan ismini verdi.

Ayşecan Tatari Doğum Yaptı!

Bir dönemin popüler dizisi Çocuklar Duymasın adlı dizide hayat verdiği Duygu karakteri ile hayatımıza giren Ayşecan Tatari, birkaç yıl önce meslektaşı Edip Tepeli ile mutlu bir yuva kurmuştu. Evliliklerinde üçüncü yılı geride bırakmaya hazırlanan çift, şimdilerde çiçeği burnunda birer ebeveyn… Geçtiğimiz yaz başında hamile olduğunu açıklayan Ayşecan Tatari, önceki gün doğum yaptı. Bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alan oyuncu, güzel haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Doğumdan hemen sonra çekilen aile karelerini Instagram hesabından paylaşan Ayşecan Tatari, fotoğrafa “Merhaba hayat!” notunu ekledi.

Suda Doğum Yaptı

Hamileliğinin ilk günlerinde pandemi sebebiyle geçici olarak Bodrum’a yerleşen Ayşecan Tatari, doğumunu da Muğla’da yaptı. Suda doğum ile bebeğini kucağına alan Ayşecan, bir kız bebek annesi oldu. İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan 31 yaşındaki güzel oyuncu ve kızının sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Ayşecan Tatari Anne Oldu!

Müjgan İsmini Verdiler

Usta oyuncu Aliye Uzunatağan’ın kızı olan Ayşecan Tatari, bebeğinin ismini geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Sefirin Dizisi adlı dizide rol alan eşinin set arkadaşlarıyla birlikte ufak bir kutlama yapan oyuncu, kutlama sırasında kızına Müjdan ismini vereceğini belirtmişti. Peki, Müjgan ne demek? Farsçadan dilimize geçen Müjgan ismi TDK’ya göre kirpik anlamına geliyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.