Asil Aslan İlk Kez Görüntülendi!

Asil Aslan İlk Kez Görüntülendi!
21 Temmuz 2020

Aslıhan - Arda Turan çiftinin ikinci oğulları Asil Aslan ilk kez görüntülendi.

Oğlu Asil Aslan’ı 20 gün önce kucağına alan Aslıhan Doğan, ailesiyle birlikte tatile çıktı. Pandemi sebebiyle yat tatili tercih eden çift, ikinci oğullarıyla birlikte ilk kez görüntülendi.

Arda Turan’ın Oğlu Asil Aslan İlk Kez Görüntülendi!

Aslıhan Doğan ile futbolcu Arda Turan, 2018 yılının Mart ayında nikâh masasına oturmuştu. Kısa bir süre sonra ilk çocukları Hamza Arda’yı kucaklarına alan çift, çok geçmeden ikinci bebek müjdesini sevenleriyle paylaşmıştı. Sağlıklı bir hamileliğin ardından Haziran ayının son günlerinde Asil Aslan ismini verdiği oğlunu dünyaya getiren Aslıhan Doğan, doğumdan sonra ailesiyle birlikte soluğu Marmaris’te aldı.

İşte Asil Aslan…

Yaklaşık 20 gün önce doğum yapan Aslıhan Doğan Turan, ailesiyle birlikte Marmaris Ören’de görüntülendi. Pandemi sebebiyle yat tatili yapan çifte, oğullarının bakıcısı da eşlik etti. Bir ara alışveriş için merkeze giden Aslıhan, burada ilk kez oğlu Asil Aslan ile objektiflere takıldı. Öğle uykusunda olan minik Asil Aslan, sevimliliği ile abisini hatırlattı.

Asil Aslan İlk Kez Görüntülendi!

“En Az 4 Çocuk”

Her fırsatta çocukları çok sevdiğini dile getiren Aslıhan Doğan Turan, hamileliği sırasında Sabah Gazetesi’ne verdiği röportajda en az 4 çocuk annesi olmak istediğini söylemişti. Özellikle erkek çocuklara çok düşkün olduğunu belirten Doğan, katıldığı bir Youtube programında da kalabalık aile hayali olduğunu ifade etmişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.