Diğer Ünlülerin Yaptığını Yapmayacak!

Diğer Ünlülerin Yaptığını Yapmayacak!
01 Mayıs 2020

Diğer ünlü isimlerin aksine kızı Eda'yı kendi büyütme kararı alan Amine Gülşe, bebeğiyle vakit geçirmenin terapi gibi geldiğini söyledi.

Mart ayının son günlerinde doğum yapan Amine Gülşe, koronavirüs salgını nedeniyle ailesiyle birlikte Londra’daki evine kapandı. Salgın sebebiyle dadı tutmak istemeyen çift, diğer ünlülerin aksine kızlarını kendileri büyütme kararı aldı.

Amine Gülşe Kızı Eda’yı Tek Başına Büyütecek

Arsenal’de top koşturan Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe, 3 yıllık beraberliklerini geçtiğimiz yıl evlilikle taçlandırmıştı. Vakit kaybetmeden çocuk sahibi olmak isteyen çift, Mart ayının son günlerinde kızları Eda’yı kucaklarına almıştı. İlk kez anne baba olma heyecanını tadan mutlu çift, diğer ünlülerin aksine kızlarıyla kendileri ilgileniyor. Posta Gazetesi’nde Eylem İpek Şafak’ın haberine göre çift, salgın nedeniyle özel bir bakıcı tutmak istememiş. Evlerinde uzun süredir çalışan yardımcıları olan çift, bütün vakitlerini kızlarıyla geçiriyormuş. Koronavirüs nedeniyle maçlara devam edemeyen Mesut Özil, bu süreçte eşine çok yardımcı oluyormuş. Yakın çevrelerine kızlarıyla vakit geçirmenin terapi gibi olduğunu söyleyen mutlu çift, salgından korunmak için evlerinden dışarı adım atmıyormuş.

Diğer Ünlülerin Yaptığını Yapmayacak!

Eda Bebek İçin 5 Milyon TL’lik Teklif!

Mart ayında dünyaya gelen Eda bebek, dünya basınının ilgisi çektiği kadar anne bebek sektöründeki firmaların da radarına girdi. En son bir bebek bezi markasının reklamlarında oynaması için çifte 5 milyon TL teklif edildiği, Amine Gülşe’nin ise bu teklife sıcak baktığı öğrenilmişti. Reklamdan elde edecekleri geliri kendi vakıfları olan Bigshoes’a aktarmayı planlayan çift, bu vakıf vasıtasıyla binlerce yardıma muhtaç insana dokunuyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.