Almeda Abazi Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı!

Almeda Abazi Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı!
29 Ekim 2018

3,5 aylık hamile olan Almeda Abazi bebeğinin cinsiyetini açıkladı!

Her yıl rutin olarak yaptırdıkları check up kontrollerinde sürpriz haberi alan ve hamile olduğunu öğrenen Almeda Abazi bebeğinin cinsiyetini açıkladı!

Almeda Abazi Hamile!

Asla Vazgeçmem ve Siyah İnci gibi televizyon dizileriyle tanınan, asıl bilinirliğini ise Lale Devri adlı dizi ile yakalayan Tolgahan Sayışman, 2017’de Almeda Abazi ile evlenmişti. Los Angeles’ta sade bir kutlamayla evlenen çift, geçtiğimiz hafta müjdeli haberi almıştı. Her yıl düzenli olarak yaptırdıkları check up kontrolü sırasında hamile olduğunu öğrenen Abazi, büyük bir sevinç yaşamıştı. Dün ise sosyal medya hesabından bebeğinin cinsiyetini açıkladı!

Almeda Abazi Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı!

Almeda Abazi’nin Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Yaklaşık 3,5 aylık hamile olan Almeda Abazi, gebeliği 12. Haftasını doldurunca müjdeli haberi yakınlarıyla paylamıştı. Önceki gün bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için muayeneye giden ünlü manken, bir oğlu olacağını öğrendi. Sosyal medya hesabından müjdeli haberi sevenleriyle de paylaşan ünlü isim, mavi balon içine doldurduğu konfetiyi bir iğne yardımıyla patlatarak hayırlı haberi duyurdu.

Almeda Abazi Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah