Oğlunun Fotoğraflarını Paylaşmaya Doymuyor

Oğlunun Fotoğraflarını Paylaşmaya Doymuyor
10 Haziran 2019

Geçtiğimiz haftalarda doğum yapan Almeda Abazi, bebeği Efehan ile fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor.

Geçen ay doğum yapan ve ilk kez annelik duygusunu tadan Almeda Abazi, oğlu Efehan’ın fotoğraflarını paylaşmaya doymuyor. İşte anne-oğulun 1. ay pozu!

Almeda Abazi Oğlu Efehan’ın Fotoğraflarını Paylaşmaya Doymuyor

Arnavut model Almeda Abazi ile başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman, 2017 yılının yaz aylarında evlenmişti. Los Angeles’ta, sade bir nikâh töreni ile hayatlarını birleştiren mutlu çift, geçtiğimiz yılın son günlerinde ailelerinin kalabalıklaşacağını duyurmuştu. Oldukça sağlıklı bir gebelik süreci geçiren Almeda Abazi, birkaç hafta önce mutlu sona ulaşarak oğlunu kucağına almıştı.

Oğlunun Fotoğraflarını Paylaşmaya Doymuyor

Almeda Abazi'nin Bebeği 1 Aylık Oldu

İlk kez anne olan güzel model, doğumun üzerinden çok geçmeden oğlunun fotoğrafını paylaşmıştı. Diğer ünlü isimlerin aksine bebeğinin yüzünü de gizlemeyen Almeda Abazi, oğlu Efehan’ın fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Önceki gün 1 aylık olan bebeği ile fotoğraflarını paylaşan Abazi, çok sayıda beğeni ve iyi dilek yorumu aldı.

Oğlunun Fotoğraflarını Paylaşmaya Doymuyor

'Kadınlara Saygım Arttı'

İstanbul’daki özel bir hastanede bebeğini kucağına alan ünlü model, normal doğum yapmıştı. Hastanede 4 gün kalan Almeda Abazi, taburcu olmadan önce oğlunu sünnet ettirmişti. Doğumdan sonra açıklama yapan Tolgahan Sayışman ise; ‘Kadınlara saygım bir kez daha arttı. Zor bir süreçti. Şimdi ikisi de iyi.’ cümleleri ile duygularını ifade etmişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.