Modaya Uymayacaklar

Modaya Uymayacaklar
15 Mart 2019

Doğum yapmasına az bir zaman kalan Almeda Abazi, bebeği ile ilgili merak edilenleri katıldığı bir magazin programında yanıtladı. Efehan ismini vermeyi planladığı oğlu için bebek partisi düzenlemeyecek olan Abazi, Nisan ayında çocuğunu kucağına alacak.

Doğum yapmasına 1 aydan az bir zaman kalan Almeda Abazi, bebeği ile ilgili merak edilenleri yanıtladı.

Almeda Abazi Bebeği ile İlgili Merak Edilenleri Yanıtladı

Model olarak başladığı kariyerine oyunculukla devam eden Tolgahan Sayışman, 2017 yılında Almeda Abazi ile hayatını birleştirmişti. Los Angeles’ta, sadece yakın dostlarının katıldığı bir törenle dünya evine giren çift, geçtiğimiz yılın son aylarında bebek beklediklerini açıklamıştı. 9 aylık heyecanlı serüvenini tamamlamak üzere olan Almeda Abazi, bebeği ile ilgili merak edilenleri, katıldığı bir magazin programında yanıtladı.

Modaya Uymayacaklar

Tolgahan Sayışman Doğuma Girecek

Önceki gün eşi ile birlikte katıldığı bir magazin programında mutluluğunu paylaşan Tolgahan Sayışman; ‘Heyecanımız arttı. Artık yeni bir dönem başlayacak. Benim sesimi duyduğunda hemen hareketleniyor. Doğuma da girmeyi düşünüyorum.’ şeklinde bir açıklama yaptı.

Baby Shower Modasına Uymayacaklar

‘Bebek kime benziyor’ sorusuna ‘Tolga’ya benziyor. Görünce direkt Tolga dedim.’ şeklinde yanıt veren Almeda Abazi, son dönemlerde moda haline gelen baby shower ile ilgili düşüncelerine de açıklık getirdi. ‘Bebeğe sosyal medya hesabı açmak aklımıza bile gelmedi. Zaten başkaları açmış’ diyen Almeda Abazi, oğlu için baby shower partisi de düzenlemeyecek.

Modaya Uymayacaklar

Oğullarının İsmi Efehan Olacak

Gebelik takibini Nişantaşı’ndaki özel bir hastanenin yaptığı Almeda Abazi, doğumu da Türkiye’de gerçekleştirecek. Nisan ayında bebeğini kucağına alması plananan ünlü model, oğluna Efehan ismini verecek.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl