Alişan Burak Bebek Hakkında Merak Edilenleri Yanıtladı!

Alişan Burak Bebek Hakkında Merak Edilenleri Yanıtladı!
05 Şubat 2019

Ünlü şarkıcı Alişan bebeği Burak hakkında tüm merak edilenleri yanıtladı!

Ünlü şarkıcı Alişan, önceki gece Kıbrıs’taki bir otelde konser verdi. Konser öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Alişan, bebeği Burak hakkında pek çok detayı paylaştı.

Alişan Bebeği Burak Hakkında Merak Edilenleri Yanıtladı!

6 Mayıs’ta Buse Varol ile nikâh masasına oturan Alişan, bebeği Burak’a kavuşmak için gün sayıyor. Önceki gece Kıbrıs’taki bir otelde sahne alan ünlü şarkıcı, konser öncesi muhabirlerin sorularını yanıtladı. Eşinin hamileliği ve oğlu Burak ile ilgili birçok detayı paylaşan türkücü, eşinin doğumuna az kaldığını, 12 – 13 Şubat gibi doğumun gerçekleşeceğini söyledi. ‘Buse doğum yaparsa sahneyi bırakıp giderim’ diyerek otel yetkililerine takılan Alişan, her dakika eşini aradığını, her an her şeyin olabileceğini ifade etti.

Buse Varol Doğum İçin Gün Sayıyor

Çok heyecanlı olduğunu ifade eden Alişan, eşinin karnının çok önde olduğunu belirterek, ‘Bebek doğum pozisyonunda. Her an doğum kanalına girebilir.’ dedi. 12 – 13 Şubat tarihlerinde doğum olabileceğini söyleyen Alişan, ‘16’sında sahnem var. Bu arada doğdu doğdu, doğmadı ben yokum.’ şeklinde espri yaptı.

Alişan Burak Bebek Hakkında Merak Edilenleri Yanıtladı!

Ebeyle Toplantı Yaptılar

Geçtiğimiz hafta evlerine bir ebe çağırarak toplantı yaptıklarını söyleyen Alişan, ‘ Ummadık bir anda, beklenmeyen bir şeyle karşılaştığımızda neler yapmamız gerektiğini söyledi. Burak doğduktan sonra nasıl yıkamalıyız, nasıl tutmalıyız, doğum sırasında neler yapacağız hepsini tek tek anlattı. Şu anda bütün kontrole hâkim durumdayım.’ dedi.

‘Buse Hamile Gibi Değil’

Bebeğine kavuşmasına sayılı günler kalan Alişan, eşi Buse Varol’un hamileliği ile ilgili de açıklamalar yaptı. ‘Buse hiç hamile gibi değil. Ne ağrısı ne sızısı var. Hareket kabiliyeti de sınırlanmadı. Evde çamaşır bulaşık yıkıyor. Yemeğe gidiyoruz, yürümesi falan da sorunsuz. Evde baya dans edip koşuyor’ diye konuştu.

Alişan Burak Bebek Hakkında Merak Edilenleri Yanıtladı!

Alişan Baba Olacak Olmanın Heyecanını Yaşıyor

Babalık heyecanından dolayı bu aralar fazla heyecanlı olduğunu dile getiren Alişan, ‘Bir çocuğum olacak ve bana baba diyecek. Kucağıma alacağım, göğsüme yaslayacağım çok heyecanlıyım. Ben de doğuma gireceğim, çok heyecanlıyım.’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.