Hastanelik Oldu!

Hastanelik Oldu!
07 Şubat 2019

Doğum yapmasına yaklaşık 2 ay kalan Fahriye Evcen hastanelik oldu! Grip olduğu öğrenilen ünlü oyuncu, doktorlar tarafından müşahede altında tutuluyor.

Hamileliğinin 7. ayına giren Fahriye Evcen, hastanelik oldu! Grip teşhisi konulan ünlü oyuncu, doktorlar tarafından müşahede altında tutuluyor. 

7 Aylık Hamile Olan Fahriye Evcen Hastanelik oldu!

2017 yılının yaz aylarında masalsı bir düğünle hayatlarını birleştiren Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, bebeklerine kavuşmak için geri sayıma başladı. Hamile olduğunu öğrenir öğrenmez Almanya’daki ailesini ziyaret eden Fahriye Evcen, geçtiğimiz ay ülkeye dönmüştü. Grip salgınından etkilenen Fahriye Evcen’in, önceki gün Amerikan Hastanesi’ne yatış yaptığı öğrenildi. Doktorların müşahede altında tuttuğu ünlü oyuncunun ne zaman taburcu olacağı henüz bilinmiyor.

Hastanelik Oldu!

Milyonluk Teklifleri Geri Çevirdi

Hamileliği ilerledikçe sakin ve gözlerden uzak bir hayat süren Fahriye Evcen, bebeği ile birlikte oynaması için şimdiden onlarca firmadan reklam teklifi aldı. Son olarak reklam yüzü olduğu bir giyim firmasından, hamile koleksiyonlarını tanıtması için 2 milyon TL’lik teklif alan güzel oyuncu, gelen tüm teklifleri tek tek geri çeviriyor. ‘Bebeğimi reklam malzemesi olarak kullanmam’ diyen Fahriye Evcen, doğum yaptıktan sonra bir müddet daha ekranlardan uzak kalacak ve bütün ilgisini sadece bebeğine verecek. Burak Özçivit’in de eşinin bu kararını desteklediği öğrenildi.

Hastanelik Oldu!

Doğum Nisan’da

İlk kez annelik duygusunu tatmaya hazırlanan Fahriye Evcen’in doğum yapacağı tarih de öğrenildi. Ünlü çift, Nisan ayının ortalarında bebeklerini kucağına alacak. Fahriye Evcen bebeğinin cinsiyeti konusunda açıklama yapmasa da bazı gazeteler çiftin bir oğlu olacağını iddia etti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.